فرماندار داراب:

فرماندار داراب:
فرماندار داراب
  • فرماندار داراب گفت: اگر سخت گیری های بیش ازحد بعضی از بانکهای عامل در رابطه با ضمانت بانکی باعث شود که وام مقاوم سازی به دست مردم نرسد یک نوع خیانت به مردم است و این موضوع پذیرفته نیست .
ایجاد مانع در پرداخت وام های مقاوم سازی خیانت است

راسنین آنلاین عبدالرضاقاسمپور  با یادآوری زلزله خیز بودن شهرستان داراب و قرار گرفتن این شهرستان بر روی گسل، و با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن در روستاهای شهرستان در زمینه مقاوم سازی، افزود : خوشبختانه با تلاش بنیاد مسکن طی سه سال گذشته بالای 20 میلیارد تومان تسهیلات مقاوم سازی به شهرستان تعلق گرفته است و تعداد زیادی از واحدهای مسکونی با استفاده از این تسهیلات مقاوم سازی شده است .

وی همچنین ضمن تقدیر از عملکرد بانکها در زمینه جذب تسهیلات مقاوم سازی افزود: متاسفانه عملکرد بعضی از بانکهای شهرستان  در زمینه جذب تسهیلات مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی  ضعیف و غیر قابل قبول است.

قاسمپور خواستار همکاری بهتر بانکها در زمینه جذب اعتبارات مقاوم سازی شد و مهمترین مشکل در پرداخت این تسهیلات را عدم جذب به موقع آن توسط بانک و همچنین سخت گیری بیش از حد بعضی از بانک ها در اخذ ضامن کارمند از افراد وام گیرنده دانست.

فرماندار داراب در ادامه گفت : بسیاری از این افراد امکان تهیه ضامن را ندارند، روسای بانکهای عامل باید تفاوت بین وام های مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی با سایر وام ها و همچنین حساسیت دولت برای پرداخت این تسهیلات را متوجه باشند و بدانند که وام مقاوم سازی حق مردم است .

فرماندار شهرستان داراب خطاب به مسئولین بانکها گفت: اگر سخت گیری های بیش از حد در رابطه با ضمانت بانکی باعث شود که وام مقاوم سازی به دست مردم نرسد یک نوع خیانت به مردم محسوب می شود.

قاسمپور از مسئولین بانکها در خواست کرد در پرداخت وام مقاوم سازی با روستاییان همکاری بیشتری داشته باشند. وی ادامه داد: امیدواریم اعتبارات جدید نیز که به زودی ابلاغ شود تا با همکاری بنیاد مسکن و بانکهای عامل با جدیت و تلاش بیشتر در اسرع وقت این اعتبارات جذب شود و شاهد مقاوم سازی تعداد بیشتری از منازل روستائی در شهرستان باشیم .

فرماندار داراب همچنین با مهم برشمردن موضوع پدافند غیر عامل گفت: تمامی بخش‌های پدافند غیرعامل اهمیت و ضرورت بسیار زیادی دارد و باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

قاسمپور در پایان تاکید کرد: پدافند غیرعامل مجموعه اقدامات غیر نظامی است که در زمان بحران به کشور کمک می‌کند تا استوار بماند و در راستای گسترش فرهنگ پدافند غیرعامل باید اهتمام ورزیم.

321 کلیک ها  پنج شنبه, 06 آبان 1395 11:59
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا