تاکسی اینترنتی "تپ سی" به شیراز رسید/ سفر رایگان از 31 تیر تا 6 مرداد در شیراز با "تپ سی"

تاکسی اینترنتی تپ سی
تاکسی اینترنتی تپ سی  
تاکسی اینترنتی "تپ سی" به شیراز رسید/ سفر رایگان از 31 تیر تا 6 مرداد در شیراز با "تپ سی" تاکسی اینترنتی تپ سی

راستین آنلاین: پس از یک سال فعالیت در 4 کلانشهر کشور تاکسی اینترنتی "تپ سی" فعالیت خود را در شیراز آغاز کرد .میلاد منشی پور مدیر عامل شرکت اینترنتی تپ سی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این شرکت تسهیل کننده ارتباط بین مسافران و رانندگان است افزود: تپ سی شرکتی دانش بنیان است که توسط سه تن از دانش آموختگان خارج از کشور که تجربه تحصیل و کار در بهترین و معتبر ترین دانشگاه های و شرکت های دنیا را دارند و دوباره به وطن بازگشتهاند تاسیس شده است .

مدیر عامل شرکت تپ سی با اشاره به حل مشگل اقتصاد کشور توسط اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مشارکتی به ندل هایی اطلاق از کسب و کار اطلاق می شود که در آن معنی  و نگرش به مالکیت تغییر یافته و افراد و شرکت ها به واسطه فن آوری های ارتباطی ظرفیت های مازاد مورد تملک خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن طریق کسب درآمد کنند .

منشی پور در خصوص شهرهایی که تا کنون تحت پوشش این شرکت درآمده اند گفت: از یک سال پیش فعالیت خود را در تهران آغاز کردیک و سپس به کلانشهر های مشهد، اصفهان و البرز را پوشش دادیم و اکنون هم به شیراز رسیده ایم .

او با بیان اینکه ظرف یکسال آینده بنا داریم در 20 شهر دیگر نیز به ارائه خدمات بپردازیم افزود: تا کنون بیش از 2 میلیون بار در بازارهای اپلیکیشن ( کافه بازار، گوگل پلی، و اپ استور ) دانلود شده ایم ادامه داد: در این مدت بیش از 15 میلیون سفر درون شهری را داشته ایم و در عرض یکسال 90 هزار شغل ایجاد کرده ایم .

مدیر عامل شرکت تپ سی قیمت خدمات این تاکسی اینترنتی را دست کم 20 تا 40 درصد کمتر از تاکیسی های دیگر عنوان کرد و گفت: این امر در حالی انجام می شود که بهره وری را بالا برده و استانداردها رادر خصوص به کار گیری رانندگان بیشتر اعمال می شود .

وی دلیل پایین بودن قیمت را نداشتن پرت زمان برای رانندگان عنوان کرد وافزود: در این نوع مسافر بری راننده نیازی ندارد مانند تاکسی تلفنی ها مدت زمان زیادی را در انتظار سرویس بماند وبه این سبب است که درآمدئ بسیار بالاتری را دارد و به همین دلیل موجب پایین امدن قیمت می شود .

منشی پور با اشاره به رصد مسیر با استفاده از تکنولوژی جدید گفت: از آنجا که رانندگان و مسیر طی شده تو مرکز لحظه به لحظه کنترل می شود لذا جای هیچ نگرانی باقی نمی ماند و این نوع سفر را به ایمن ترین سفر تبدیل کرده ایم .

مدیر عامل شرکت تپ سی با بیان اینکه در روش ها مرسوم فعلی راننده تنها یک بار و در ابتدای گرفتن مجوز رانندگی تایید وصلاحیت می شود و پس ازآن دیگر هیچ وقت رصد نمی شود، افزود: در سیستم ما راننده مدام در حال رصد شدن است .

او افزود: در این روش مسافر نیز در کمترین زمان ممکن و تنها از طریق فشار بر چند دکمه تلفن همراه و بدون نیاز به حرف زدن سفارش تاکسی می دهد و به سیستم وصل می شود .

 منشی پور قیمت این سرویس دهی در شیراز را دست کم 30 درصد پایین تر از آژانس ها دانست و گفت: سه عامل قیمت بالا، کیفیت پایین سرویس ها و ترافیک موجب شده که وضعیت حمل ونقل شیراز نامناسب باشد که در روش تاکسی اینترنتی به دلیل کیفیت خوب خودرو، کم شدن تعداد خودرو های تک سرنشین و قیمت ارزان مشکلات فوق وجود ندارد و حتی موجب کم شدن مشکلات ترافیکی هم می شود .

او تعداد رانندگانی که تا کنون در شیراز به کار گرفته شددهاند را 500 نفر عنوان کرد و افزود: در این روش امکانی فراهم است که حتی کارمندانی که که در مسیر اداره هستند نیز بتوانند از صندلی خالی خودرو خود کسب درآمد کنند .

مدیر عامل شرکت تاکسی اینترنتی تپ سی در پایان خبر از رایگان بودن سفرهای درون شهری در شیراز از تاریخ 31 تیر ماه تا 6 مرداد توسط این شرکت داد و گفت: تمام سفرهای تا سقف 10 هزار تومان در مدت زمان ذکر شده در شیراز با تپ سی رایگان انجام می شود .
انتهای پیام /  102
8614 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 خرداد 1398 18:57
این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا