پنج شنبه, 28 تیر 1397 00:53

تاکسی اینترنتی "تپ سی" به شیراز رسید/ سفر رایگان از 31 تیر تا 6 مرداد در شیراز با "تپ سی"

تاکسی اینترنتی "تپ سی" به شیراز رسید/ سفر رایگان از 31 تیر تا 6 مرداد در شیراز با "تپ سی"
تاکسی اینترنتی تپ سی
راستین آنلاین: پس از یک سال فعالیت در 4 کلانشهر کشور تاکسی اینترنتی "تپ سی" فعالیت خود را در شیراز آغاز کرد .


میلاد منشی پور مدیر عامل شرکت اینترنتی تپ سی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این شرکت تسهیل کننده ارتباط بین مسافران و رانندگان است افزود: تپ سی شرکتی دانش بنیان است که توسط سه تن از دانش آموختگان خارج از کشور که تجربه تحصیل و کار در بهترین و معتبر ترین دانشگاه های و شرکت های دنیا را دارند و دوباره به وطن بازگشتهاند تاسیس شده است .

مدیر عامل شرکت تپ سی با اشاره به حل مشگل اقتصاد کشور توسط اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مشارکتی به ندل هایی اطلاق از کسب و کار اطلاق می شود که در آن معنی  و نگرش به مالکیت تغییر یافته و افراد و شرکت ها به واسطه فن آوری های ارتباطی ظرفیت های مازاد مورد تملک خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن طریق کسب درآمد کنند .

منشی پور در خصوص شهرهایی که تا کنون تحت پوشش این شرکت درآمده اند گفت: از یک سال پیش فعالیت خود را در تهران آغاز کردیک و سپس به کلانشهر های مشهد، اصفهان و البرز را پوشش دادیم و اکنون هم به شیراز رسیده ایم .

او با بیان اینکه ظرف یکسال آینده بنا داریم در 20 شهر دیگر نیز به ارائه خدمات بپردازیم افزود: تا کنون بیش از 2 میلیون بار در بازارهای اپلیکیشن ( کافه بازار، گوگل پلی، و اپ استور ) دانلود شده ایم ادامه داد: در این مدت بیش از 15 میلیون سفر درون شهری را داشته ایم و در عرض یکسال 90 هزار شغل ایجاد کرده ایم .

مدیر عامل شرکت تپ سی قیمت خدمات این تاکسی اینترنتی را دست کم 20 تا 40 درصد کمتر از تاکیسی های دیگر عنوان کرد و گفت: این امر در حالی انجام می شود که بهره وری را بالا برده و استانداردها رادر خصوص به کار گیری رانندگان بیشتر اعمال می شود .

وی دلیل پایین بودن قیمت را نداشتن پرت زمان برای رانندگان عنوان کرد وافزود: در این نوع مسافر بری راننده نیازی ندارد مانند تاکسی تلفنی ها مدت زمان زیادی را در انتظار سرویس بماند وبه این سبب است که درآمدئ بسیار بالاتری را دارد و به همین دلیل موجب پایین امدن قیمت می شود .

منشی پور با اشاره به رصد مسیر با استفاده از تکنولوژی جدید گفت: از آنجا که رانندگان و مسیر طی شده تو مرکز لحظه به لحظه کنترل می شود لذا جای هیچ نگرانی باقی نمی ماند و این نوع سفر را به ایمن ترین سفر تبدیل کرده ایم .

مدیر عامل شرکت تپ سی با بیان اینکه در روش ها مرسوم فعلی راننده تنها یک بار و در ابتدای گرفتن مجوز رانندگی تایید وصلاحیت می شود و پس ازآن دیگر هیچ وقت رصد نمی شود، افزود: در سیستم ما راننده مدام در حال رصد شدن است .

او افزود: در این روش مسافر نیز در کمترین زمان ممکن و تنها از طریق فشار بر چند دکمه تلفن همراه و بدون نیاز به حرف زدن سفارش تاکسی می دهد و به سیستم وصل می شود .

 منشی پور قیمت این سرویس دهی در شیراز را دست کم 30 درصد پایین تر از آژانس ها دانست و گفت: سه عامل قیمت بالا، کیفیت پایین سرویس ها و ترافیک موجب شده که وضعیت حمل ونقل شیراز نامناسب باشد که در روش تاکسی اینترنتی به دلیل کیفیت خوب خودرو، کم شدن تعداد خودرو های تک سرنشین و قیمت ارزان مشکلات فوق وجود ندارد و حتی موجب کم شدن مشکلات ترافیکی هم می شود .

او تعداد رانندگانی که تا کنون در شیراز به کار گرفته شددهاند را 500 نفر عنوان کرد و افزود: در این روش امکانی فراهم است که حتی کارمندانی که که در مسیر اداره هستند نیز بتوانند از صندلی خالی خودرو خود کسب درآمد کنند .

مدیر عامل شرکت تاکسی اینترنتی تپ سی در پایان خبر از رایگان بودن سفرهای درون شهری در شیراز از تاریخ 31 تیر ماه تا 6 مرداد توسط این شرکت داد و گفت: تمام سفرهای تا سقف 10 هزار تومان در مدت زمان ذکر شده در شیراز با تپ سی رایگان انجام می شود .
4713 کلیک ها  شنبه, 31 تیر 1396 11:04
این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا