آیا ورشکستگی بانک آینده را تهدید می کند ؟

راستین آنلاین:بانک آینده   با افزایش سود سپرده گذاران در صدد جذب سپرده های مردم است در حالی که رئیس کل بانک مرکزی به تازگی خبر داده بود که پرداخت نرخ سود بالا ممکن است نشانه ورشکستگی قریب الوع بانک یا موسسه مالی باشد ، اکنون پرسش این است که بانک در آینده دچار ورشکستگی خواهد شد ، یا برای گریز از بحران دست به جذب سپرده با سوده بالا و غیر عادی زده است ؟گزارش های میدانی  از اقدام شگفت آور و سئوال برانگیزاین بانک در جذب سپرده های مردم با سود بالاحاکی از یک وضعیت غیر عادی است . در حالی که جذب سپرده در بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز روند عادی خود را طی می کند ، بانک آینده در اقدامی پرسش برانگیز با افزایش سود برای سپرده های ثابت باعث شده تا بسیاری از مردم بدون اطلاع از اهداف پنهان افزایش سود سپرده دراین  بانک ها ،برای سپرده گذاری در این بانک ازدحام کنند.

این بانک از 20 اسفند ماه سال گذشته نرخ سود سپرده های ثابت را افزایش داد و در عین حال مهلت سپرده گذاری در این بانک ها را تا پایان فروردین به مشتریان خود اعلام کرده است .

بنا به این گزارش نرخ سود سپرده ( روز شمار) در صورت دریافت ماهانه تا 22/5درصد و در صورت دریافت به صورت سه ماهه تا 25 درصد افزایش یافته است .انتشار این خبر باعث شد تا موجی از متقاضیان که به طور عمده میزان سپرده هایشان کمتر از صد میلیون تومان است برای سپرده گذاری و دریافت سود غیر معمول به  این بانک  هجوم بیاورند .

این گزارش می افزاید : مراجعه به بانک آینده در همه شعبه ها یکسان نبود به عنوان مثال در شعبه ونک مراجعه کنندگان بدون صف برای سپرده گذاری منتظر گشایش حساب بودند اما در شعبه نازی آباد از همان ساعت اول کار بانک تا پنج بعد از ظهر همان روز بیش از 900 نفر برای سپرده گذاری مراجعه کرده بودند.این تعداد مراجعه کننده فقط مربوط به یک روز کاری این شعبه بوده است.

براساس این گزارش تاکنون بانک آینده توضیحی در باره علت افزایش سود سپرد ه گذاری در این بانک  ها نداده است ،این در حالی است که رئیس کل بانک مرکزی دو روز پیش در گفت و گو با هفته نامه تجارت فردا به مردم در باره بانک ها و موسسات اعتباری که سود بالا پرداخت می کنند هشدار های جدی داده بود.

هشدارهای رئیس کل بانک مرکزی در باره پرداخت سودهای بالا


ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی در گفت و گو با هفته نامه تجارت فردا ، پرداخت سود بالا از سوی یک موسسه اعتباری یا بانک را نشانه ای از احتمال ورشکستگی آن موسسه یا بانک اعلام کرد .

سیف در این باره گفت : " بانکی که در حال ورشکستگی بوده ممکن است نرخ سود بالا بدهد تا بتواند شرایط(ش) را تغییر دهد. بانک مرکزی به تمام سپرده گذاران بانک ها علامت می دهد. بارها در مصاحبه هایم به مردم هشدار داده ام فکر نکنند تمام بانک هایی که از بانک مرکزی مجوز دارند در وضعیت یکسانی قرار دارند.در شرایط فعلی بانک هایی که نرخ سود بالا دارند، ممکن است یکی از دلایلش این باشد که ریسک بالایی می دهند."

در واقع ممکن است آن بانک در حال ورشکستگی باشد و چاره ای جز پرداخت نرخ سود بالا نداشته باشد.

رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: " بانکی که نرخ سود بالا می دهد ، نباید مردم به آن جذب شوند، باید  این احتمل را بدهندکه ممکن است در پس پرده ریسکی ( احتمال زیان و ضرر) هم در کار باشد. متاسفانه مردم به هشدار ها توجه نمی کنند، حتی شاهدیم به خاطر یک تا دو درصد سود بیشتر در موسسات غیر مجاز سر مایه گذاری می کنندو سرمایه شان را به خطر می اندازند.
انتهای پیام /  101
638158 کلیک ها  یکشنبه, 08 مرداد 1396 09:25
این مورد را ارزیابی کنید
(270 رای‌ها)

54 نظرها

 • مشتری سه شنبه, 18 آبان 1400 21:37 ارسال شده توسط مشتری

  عاقل باشین پولتونو تو بانک خصوصی اونم با این وضع آخراش نمیزارین

  گزارش
 • مشاور مالی یکشنبه, 03 اسفند 1399 21:48 ارسال شده توسط مشاور مالی

  دوستان از بنده حقیر مشاور مالی پولیو و. بانکداری بشنوید که شایعات در مورده بانک های مجوز دار بانک مرکزی اصلا درست نیس…
  اخر سال معمولا برا بعضی بانک ها شایعه میکنن هرسال مخصوصا بانک های خصوصی تا مردم سپرده هاشووو در بانک های دولتی بزارن….
  نگران شایعه ها نباشید…
  بنده خودم در بانک اینده سپرده دارم و جزو بانک های برتر ذر جذب سرمایه و چند برابر کردن سپرده ها با ساخت بزرگترین مرکز تفریحی خاورمیانه که ارزش نجومی 85 هزار ملیاردتومن داره…. و در اینده ای نزدیک در بورس عرضه میشه… پس نگران هیچ شایعه ای نباشید.

  گزارش
 • یی چهارشنبه, 23 خرداد 1397 11:59 ارسال شده توسط یی

  ییییییییییییییی

  گزارش
 • خوش شانس پنج شنبه, 20 ارديبهشت 1397 22:27 ارسال شده توسط خوش شانس

  در طول 4 سال گذشته بنده بارها از ادمهای مختلف در سطح معونت شعب بانکهای نیمه دولتی و دولتی و کلا بانکهای رقیب باتک آینده شنیده ام که مثلا فلان ابلاغیه از طرف بانک مرکزی آینده و تا فلان موقع بانک آینده بایستی ادغام بشه و از این داستانها و جالب اینکه تمامی سر رسیدها هم گذشته و نه بانک مرکزی دستوری داده و نه اتفاقی افتاده .... متاسفاته تکنیک خبیثانه بانکهای ورشکسته دولتی برای فراری دادن مشتریان بانک آینده دایما روی مخ مردم بیچاره ویراژ می ده ....

  گزارش
 • علی چهارشنبه, 19 ارديبهشت 1397 11:29 ارسال شده توسط علی

  بانک آینده بهترین بانک جهان اسلام

  گزارش
 • امیر شنبه, 05 اسفند 1396 11:22 ارسال شده توسط امیر

  من تا به حال چندین بار از بانک های مختلف وام گرفتم، اما واقعا و به دور از هرگونه قضاوت تک بعدی جریانی که برام تو این بانک اتفاق افتاده رو براتون نقل می کنم،۱۵ملیون تومن وام با نرخ ۲۴٪رو بر حسب ضرورت و با مدت بازپرداخت ۳۶ ماه از بانک آینده گرفتم، ۳بار تأخیر ۲-۳ماهه و یکبار هم تأخیر۶ماهه در پرداخت اقساطش داشتم که سر مدت تأخیر تمامی مبالغ رو پرداخت کردم،بعد از قسط ۳۳ از بانک با من تماس گرفتن و گفتن که ۱۰ملیون بدهکاری و تمام مبلغ رو باید تسویه کنی، من هم تمام قبض های پرداختی رو جمع کردم و ۳بار حساب کردم چقدر پرداخت کرده ام و چقدر از اصل پول مانده،کل مبلغی که باید می پرداختم ۲۳ ملیون و کل واریزی که داشتم ۲۱ملیون بدون احتساب جریمه هابوده، بعد با مدارک واریزی به بانک مراجعه کردم میدونید جوابی که آقایون میدادن چی بود؟این بود که من در بهترین حالت و با بخشودگی کامل جرایم باید۷ملیون بهشون بپردازم،این درحالی هست که بدهی من از اصل پول بدون احتساب جریمه۲ملیون بود و کل سود وامی که در طول کل ۳۶ ماه به وام تعلق می گرفت ۸ملیون بوده و ادعا می کردن که بهره وام شما ۳۶٪ هست، درحالی که ما اصلا وام ۳۶درصدی کالا نداریم.حالا چطور میشه که ۱ دفعه به این رقم نجومی میرسه ماهم بلاتکلیفیم.پاشونو کردن تو ۱ کفش که شما حتما باید این رقم رو به ما بپردازید، حالا شما بگید میشه وقتی به کل مبلغ وام در طول ۳ سال ۸ملیون سود تعلق می گیره، جریمه ۵ملیونی اون هم بخاطر چند تأخیر تعلق بگیره؟دلیلشون هم اینه که وقتی تأخیر دارید باید نرخ ۳۶٪ماهیانه به ازای هرماه به اقساط ماهیانه شما بخوره،.این مجریان کاملا واقعی هست و هیچ تغییری در اصل ماجرا داده نشده و هنوز هم کشمکش ما با بانک ادامه داره.این دیگه قضاوت شماست که بسنجید و ببینید که آیا بانک آینده خوبه یا بد.اگر شناخت دوستان از ساختار بانک خوب باشه اونوقت می تونن قضاوت کنند که عملکرد بانک ها چه ضربه مهلکی به جامعه و ساختار تولید و اشتغال میزنه،وظیفه بانک اجرای پروژه های متفاوت تجاری و مسکونی پ از این داستانهانیست، بانک ها نباید بنگاهداری کنن، وظیفه اصلی این مجموعه ها حمایت از بخش عای ضروری جامعه و اقتصاد هست نه چپاول مردم عزیزان، درسته شاید امروز به شما سودهای آنچنانی بدن ولی تبعات سوء اون سالها بعد مشخص میشه،همونطور که تبعات سودهای۲۴-۲۴درصدی سالهای قبل تو این چند سال داره توسط تمام اقشار جامعه لمس میشه، بزرگترین ضربه، وابستگی دائمی به بانک ها و دفن کردن تلاش و استعدادهای فوق العاده افراد در جامعه هست و لابی های سرمایه داری رو قوی و قویتر می کنه و شاید هم باعث ورشکستگی بانک ها و خالی کردن سرمایه مردم از بانک ها بشه،چیزی که طی۵-۶سال اخیر شاهدش بودیم

  گزارش
 • نعیم جمعه, 04 اسفند 1396 16:39 ارسال شده توسط نعیم

  خخخخخخ چند هزار میلیارد پول داشتی+?????

  گزارش
 • امید نعمت الهی دوشنبه, 16 بهمن 1396 09:26 ارسال شده توسط امید نعمت الهی

  بهتررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررین بانک موجود با بهترین پرسنل و خدمات

  گزارش
 • نفيسه چهارشنبه, 11 بهمن 1396 03:15 ارسال شده توسط نفيسه

  من يكساله با بانك اينده كار ميكنم و خيلي هم ازش راضي هستم و تا به حال هيچ مشكلي هم برام پيش نياورده

  گزارش
 • شیوا سه شنبه, 07 آذر 1396 13:45 ارسال شده توسط شیوا

  بسیار عالی بود ممنون

  گزارش
 • مهدی جمعه, 03 آذر 1396 08:30 ارسال شده توسط مهدی

  الان چند ساله این ملت بیکار صبح تا شب میشینن فقط شایعه درست می کنن.

  گزارش
 • مصطفي سه شنبه, 09 آبان 1396 14:31 ارسال شده توسط مصطفي

  چقدر جالب و منطقي بود نظر اون دوستي كه نوشته بود چون يه شعبه بانك آينده نامردي كرده و حقش رو خورده حالا بهتره كلا ورشكست بشه و همه ملت بدبخت بشن!!
  معلوم ميشه شما هم خيلي بهتر از اون رئيس بانك كلاهبردار نيستي و خيلي راحت حاضر ميشي همه هموطنانت رو بدبخت كني!!
  بانك آينده مجوز داره و تحت نظارت بانك مركزيه. پس حتي اگه ورشكست هم بشه بانك مركزي در رابطه با سپرده گذارها تعهد داره و نگراني در اين خصوص بي مورده.

  گزارش
 • هورامان یکشنبه, 30 مهر 1396 21:43 ارسال شده توسط هورامان

  خودم وفامیلهام جمعا ۵۴۰میلیون پول گزاشتیم توبانک اینده

  گزارش
 • حسین سه شنبه, 25 مهر 1396 12:34 ارسال شده توسط حسین

  به نظر من هرکی میترسه بره پولشو برداره.من اگه میذارم تا آخرشم هستم.این مردم هر خرو میخوان هم خرمارو بعد اسم خودشونم گذاشتن زرنننننننگ

  گزارش
 • رامین دوشنبه, 24 مهر 1396 02:42 ارسال شده توسط رامین

  دوست گرامی ریس یه شعبه کلاهبرداری کزده که نباید همه مجموعه رو زیر سوال برد حرف شما مصداق گنه در بلخ کرد اهنگری به تستر زدند گردن مسگریه دوستمون درست مگن,کاش یکم منطقی باشیم و از رو غرض کسیو بد نکنیم یا برعکس یکیو الکی بزرگ نکنیم

  گزارش
 • مهدی یکشنبه, 23 مهر 1396 00:27 ارسال شده توسط مهدی

  بانک آینده در حال اجرای پروژه بزرگی در منطقه ۲۲ تهران است که بزرگترین بازار در کل جهان خواهد شد .. و مجری طرح بانک آینده است.. ضلع شمال غرب دریاچه شهدای خلیج فارس تقریبآ پروژ تکمیل شده و فکر میکنم جذب سپرده بخاطر این طرح و پروژه های دیگشونه

  گزارش
 • خانوم جمعه, 21 مهر 1396 14:57 ارسال شده توسط خانوم

  سلام من چند سال پيش ميخراستم وام بگيرم چون ضامن نداشتم از طريق يه ادم به بانك معرفي شدم و اون ادم از همون تبليغاتي بود كه تو روزنامه زده بودن وام بدون ضامن ، بعد رفتم بانك اينده ١٥ ميليون وام بگيرم، ٢٧ ميليون بايد پس ميدادم! پيش مدير بانك كه رفتم با يه ادم شارلاتان دست به يكي كردن و حتي يك قرون بهم پول ندادن! فقط مداركمو گرفتن و به نفع خودشون استفاده كردن! منم بمييييرنم بهشون پول ندادم و نميدم و نخواهم داد! خيلي نامردن اون روزا من خيلي احتياج داشتم به اين پول و التماسشون كردم كه بهم بديد پولو ولي اونا فقط منو اذيتم كردن! الهي به حق علي گل گرفته شه سردره اون بانك حروم خور اينده! واسه همينم به اميد خدا ورشكسته ميشه

  گزارش
 • احسان جمعه, 21 مهر 1396 14:14 ارسال شده توسط احسان

  به نام خدا
  دوستان تورخدا بسته شایعات الکی و بازی با اذهان عمومی .
  بیاید یبارم که شده با سند و دلیل یه حرف رو بزنیم یا یه حرف رو قبول کنیم، جدیدا هم بعضی افراد شایعه میکنن تو کانال های شبکه اجتماعی بدون هیچ مدرک وسندی که بانک آینده ورشکست شده، ادم کمی فکر داشته باشه کمی تحقیق کنه البته به صورت منطقی میفهمه چنین چیزی شایعه ایی بیش نیست
  کافیه کمی تحقیق کرد یه سر به وبسایت بانک مرکزی بزنین میبینین نه تنها ورشکست نشده بانک آینده، بلکه بانک مرکزی از بانک آینده تقدیر و تشکر هم کرده. بابت تقبل پرداخت مطالبات مردمی موسسه غیر مجاز افضل توس رو که منحل شده که لینکش رو زیر میزارم و بانک مرکزی تشکر کرده از بانک آینده خبر مال همین 4روز پیشه. تو بعضی از شهرها سپرده گذاران افضل توس حجوم آوردن درب بانک آینده و خیلیا که دیدن فکر کردن بانک آینده مشکل داره.
  تیتر خبر بانک مرکزی 16 مهرماه 96 :
  مساعدت بانک آینده و موسسه ملل در پرداخت سپرده‌های تعاونی‌های منحله افضل توس و وحدت
  http://www.cbi.ir/showitem/16936.aspx

  گزارش
 • محمد چهارشنبه, 19 مهر 1396 12:49 ارسال شده توسط محمد

  بانک آینده اینقدری سرمایه گذاری مستقیم داره که به کسی لطمه نزنه- بهتره برید وضعیت بانک های خصوصی، خصولتی و دولتی را ببینید که پول سپرده گذاران رو وام دادند، الان هم همشون لاوصول شده اند.

  گزارش
 • مجید سه شنبه, 18 مهر 1396 18:07 ارسال شده توسط مجید

  در جواب اصغر که گفته چند هزار میلیارد پول داشته تو بانک آینده.....
  واقعا توقع داری مردم باور کنند که چند هزار میلیارد داشتی اونم فقط تو یه بانک پول گذاشتی....
  خنده داره

  گزارش
 • علی ایمانی سه شنبه, 18 مهر 1396 16:31 ارسال شده توسط علی ایمانی

  بانک آینده بزودی غارت میشود . خیلی از شعبه ها شیشه ها را شکستند .
  دزدی بانکی در این مملکت با ابزار بانک مرکزی و ساماندهی شده است .

  گزارش
 • مشتری بانک اینده دوشنبه, 17 مهر 1396 01:54 ارسال شده توسط مشتری بانک اینده

  بانک اینده بهترین بانکه....
  من حساب دارم اونجا چند ساله...
  هیچ مشکلی نیست...
  هیچ دلیلی بر ورشکستگیش نیست..
  نگران نباشید دوستان
  17.07.96

  گزارش
 • سعيد جمعه, 14 مهر 1396 03:39 ارسال شده توسط سعيد

  نظام پولي بانكي و نظام سياسي موجود در ايران كاملا در هم تنيده هستند. سقوط هر كدام به منزله سقوط آن يكي خواهد بود. ورشكستگي يك بانك در كشور موجب ورشكستگي همه بانكها خواهد شد.( خاصيت دومينويي). و با ساختار تشكيلاتي نظام حاكم بر ايران موجب تغيير ساختار سياسي ميشود، از همين رو هر بانكي كه ورشكست يا درحال ورشكستگي باشد حكومت بكمك آن بانك مي رود و آن را نجات مي دهد، به طور مثال چند سال پيش بانك ملت دچار كمبود منابع بود و سريعا دستور صادر شد و تمامي فيش هاي حجاج به حسابي كه در بانك ملت بود حواله شد در حالي كه مطابق قانون اساسي تمامي حسابهاي دولتي و شهرداري ها و ... بايد در بانك ملي گردآوري شود ولي الان شاهد اين مسيله هستيم كههر ارگاني يك بانك براي خودش داره، مثل شهرداري و ارتش و سپاه و ... . پس فكر ورشكستگيً بانكها رو از سرتون بيرون كنيد. چون اگه بانك آينده ورشكست بشه سپرده شما هر بانكي باشه يا حتي به دوستتون قرض داده باشين يه كل قفل ميشه.
  و اون نداره كه بهتون پس بده. ولي اين به اون معني نيست كه اصلا بانكي ورشكست نشه. مهم شرايط كشوره. بايد در نظر بگيريد زور حكومت تا چقدر ميرسه كه بانك رو حفظ كنه كه مطمئن باشيد تمامي تلاشش رو براي حفظ اون انجام ميده. يكي ديگه از راههايي كه فشار رو كم مي كنه اين افزايش قيمت طلا و دلار كه آهسته و خزنده در حال افزايشه. حساب كن اگه بانك تو يه سال به ١٠٠ ميليون سپردت ١٢٣ تومن سود داده، دلار هم ١ر ٣٣٠٠تومن شده ٤٠٠٠ تومن. يعني پارسال با ١٠٠ تومن پولت ٣٠٠٠٠تا دلار مي خريدي امسال ميشد حدود ١٢٠ تومن.پس در واقع بانك به تو به جاي سود شكلات هم نداده. خيلي نگران سپرده هستيد بريد طلا و داار بخريد ولي بهتره كه صورتهاي مالي بانك ها رو كنترل كنيد و نسبت دارايي و بدهي ها و كفايت سرمايشون رو كنترل كنيد، فقط بايد تو داراييهاشون خيلي دقت كنيد، داري هاي نقد و سريع النقد رو خوب كنترل كنيد. يه مشكله ديگه اي هم كه بانك هاي ايران دارند اينه كه تسهيلات معوق هم جزى دارييها به حساب مياد كه تعريف درستي از اين معوقات وجود نداره. همچنين يه تسهيلاتي هم هست كه سالانه با سودش فقط تمديد ميشه و از نظر قانوني نميزارن معوق بشه. اينكه يه بانكي هم سرموقع بياد صورت مالي ارائه بده هم نشون دهنده درست بودن كار اون بانك نيست. نسبتهاي اقلام موجود در ترازنامه و كفايت هاشون خيلي مهمه كه متاسفانه اين نسبتها در صورتهاي مالي اين بانك نشون دهنده پر ريسك بودن اونه. البته براي بقيه بانكها هم تعريفي نداشت. اميدوارم مطلبم بتونه در تصميم گيري صحيح دوستان كمك كنه، زياد غصه پول رو نخوريد دو روزه دنيا ارزش اين همه حرص خوردن رو نداره. ياحق

  گزارش
 • اصغر دوشنبه, 20 شهریور 1396 17:58 ارسال شده توسط اصغر

  با سلام من چندين هزار ميليارد پولمو تو اين بانك گذاشته بودم ولي بعد شنيدن اين شايعات رفتم بر دارم ولي پولو بهم ندادن حتا پيشنهاد رياست يكي از شعبه ها رو هم دادن من قبول نكردم از اخر با ده ميليارد ضرر تونستم روزي 15 ميليون تومن برداشت كنم من به شما نصيحت مي كنم پولتون رو بيرون بكشيد تا مثل من بدبخت نشيد الانم از بيكاري پاي اينترنت نشستم دارم اين اراجيف رو مينويسم

  گزارش
 • شهرام یکشنبه, 12 شهریور 1396 12:54 ارسال شده توسط شهرام

  کذب ترین خبر عمرمو خوندم واقعا شرم اوره که الک یتو دل مردم ترس ایجاد میکنین شرم اوره

  گزارش
 • جیم شنبه, 21 مرداد 1396 20:08 ارسال شده توسط جیم

  این دروغ های مغرضانه نمیتونه بانک آینده رو خراب کنه چون اراده خداوند بالاتر از هر اراده ایه
  بانک آينده اخيرا قابل اعتمادترين و پربازده ترين بانک کشور معرفي شده. از موسسه ICS آلمان جايزه برترين خدمات دهي الکترونيک رو گرفته که اين موسسه تحت نظر اتحاديه اروپا کار ميکنه و اين جايزه فقط به سازمان هاي داراي استاندارد جهاني داده ميشه. بانک آينده طي شش ماه دو بار افزايش سرمايه داده که يک رکورده! اولين بانک بود که مجمعش رو برگزار کرد در حاليکه 80 درصد بانک هاي ديگه بدليل ناهمخواني صورت هاي مالي با استاندارد مورد نظر و حسابرسي بانک مرکزي لغو شد و به تعويق افتاد. پيش تر هم برترين بانک تحول ساز خاورميانه شد از طرف موسسه جهاني و معتبر يوروماني. 

  گزارش
 • مهدی شنبه, 21 مرداد 1396 18:52 ارسال شده توسط مهدی

  بانکهای خصوصی سوددهی خوبی دارن چون دیگه کسی تو بانکهای دولتی سرمایه گذاری نمی کنه.در ضمن بانکهای خصوصی خدمات خوبی هم دارن.به شایعات توجه نکنید

  گزارش
 • مهدی شنبه, 21 مرداد 1396 18:50 ارسال شده توسط مهدی

  اتفاقا بانکهای خصوصی سوددهی داشتن برعکس بانکهای دولتی که دیگه کسی پیششون سرمایه‌گذاری نمی کنه .بانکهای خصوص خدماتشون هم خوبه .به شایعات گوش نکنید.

  گزارش
 • 121 دوشنبه, 09 مرداد 1396 22:05 ارسال شده توسط 121

  به گواه تمام گزارشات و اخبار بانک آینده بهترین و مطمئن ترین بانک کشوره. شایعات بدلیل سوزشه و بس

  گزارش
 • گرگین شنبه, 07 مرداد 1396 19:25 ارسال شده توسط گرگین

  این شایعات بی اساس تماما ناشی از حسادت عاجزانه در قبال بانک اینده هستش وگرنه تمام گزارشات و اخبار منتشر شده نشان از برتری مطلق و اطمینان بخش ترین بانک کشور این بانک داره

  گزارش
 • بیننده شنبه, 07 مرداد 1396 13:06 ارسال شده توسط بیننده

  در پاسخ به آغای ساسان و بقیه دروغ پراکنان نسبتا محترم از خدا بترسید. موفقیت های بزرگ و متوالی بانک آینده حسادت خیلی هارو برانگیخته!

  گزارش
 • یوسف شنبه, 07 مرداد 1396 05:21 ارسال شده توسط یوسف

  چند روز قبل مدیرکل نظارت بر بانک ها و موسسات بانک مرکزی گفت تنها مجمع عمومی بانک هایی که صورت های مالی آنها مورد تایید حسابرسی بانک مرکزی باشد برگزار خواهد شد که طبق برنامه ریزی قبلی مجمع عمومی بانک آینده با تصویب سود 110 ریالی و پیش بینی سود 157 ریالی برای هر سهم سال منتهی به 29 اسفند 95 برگزار شد. این در شرایطی است که مجامع عمومی اکثریت بانک های دیگر بدلیل عدم تایید حسابرسی و ناهمخوانی با استاندارد مورد نظر بانک مرکزی لغو شده و یا به تاخیر افتاده. اواخر تیر ماه هم به عنوان مطمئن ترین و قابل اعتماد ترین و پر بازده ترین بانک کشور شناخته شد.

  گزارش
 • سیامک پنج شنبه, 05 مرداد 1396 12:46 ارسال شده توسط سیامک

  بانک آینده جزو بهتریناست و هیچ مشکل مالی نداره خدماتش هم که از همه بانک ها برتر و بهتر هستش لطفا به شایعات توجه نکنید

  گزارش
 • مهدی سه شنبه, 03 مرداد 1396 15:24 ارسال شده توسط مهدی

  صورتهای مالی حسابرسی شده بانک آینده کی منتشر میشه؟

  گزارش
 • محمد سه شنبه, 03 مرداد 1396 09:40 ارسال شده توسط محمد

  چهار ساله که میگن بانک آینده داره ورشکست میشه ولی همش دروغ بود .

  گزارش
 • ساسان سه شنبه, 03 مرداد 1396 02:32 ارسال شده توسط ساسان

  اقای انصاری با 12 هزار میلیارد بدهی وضعیت مناسبی ندارد

  گزارش
 • میثم ریاحی سه شنبه, 27 تیر 1396 14:50 ارسال شده توسط میثم ریاحی

  بانک آینده در اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران در سال 1396 ، چهار جایزه رو تصاحب کرده و امسال به انتخاب موسسه بیطرف یورومانی بعنوان تحول سازترین بانک خاورمیانه انتخاب شده .... و این یعنی اوضاع بانک آینده از خیلی از بانک های مورد حمایت جناب سیف بهتره ... مردم عزیز گول شایعه سازی بانک های دولتی رو نخورید که در جذب منابع مردمی ورشکسته هستند . من دو سال مشتری این بانک هستم و از خدمات این بانک ، خصوصاً خدمات الکترونیکش که در ایران تکه لذت می برم .

  گزارش
 • حسین جمعه, 09 تیر 1396 04:15 ارسال شده توسط حسین

  جناب آقایی که خودتو به عنوان دوست معرفی میکنی ولی شلید از صدتا دشمنم دشمن تر باشی!
  شما اول برو تو همین گوگل و سایت بانک مرکزی وضعیت بانکهای دیگرو سرچ کن بعد با بانک آینده مقایسه کن بعد همچیو میفهمی.

  گزارش
 • دوست چهارشنبه, 07 تیر 1396 19:15 ارسال شده توسط دوست

  دوستان با این حرفا دلتون خوش نکنید اگه دلشوره نداشتید صحت بانک اینده رو سرچ نمیکردید که به این وبلاگ برسید.

  گزارش
 • mohamad چهارشنبه, 07 تیر 1396 11:54 ارسال شده توسط mohamad

  همش شایعه است ، بانک آینده 18 همین شرکت سرمایه دار ایرانه.
  برید توی گوگل سرج کنید میفهمید.
  یه عده اندک توی جامعه هرروز یه شایعه درست میکنند تا دولت را بین مردم خراب کنند.

  گزارش
 • ا.ل.as پنج شنبه, 01 تیر 1396 22:59 ارسال شده توسط ا.ل.as

  من و مادر و پدرم مبلغ بالایی تو اینده داریم تا حالا هم خیلی ازشون راضی بوده ایم هم از تکریم ارباب رجوع و هم سر حرف بودنشون تا حالا هیچ مورد بدی ندیدم و حالاهم قصد نداریم پولمون رو بیرون بکشیم چون به نظر یه شیطنت پشت همه ی این چرندیاته و می خوان با حرف بی اعتمادی ایجاد کنن

  گزارش
 • یک ایرانی سه شنبه, 30 خرداد 1396 21:38 ارسال شده توسط یک ایرانی

  همش تقصیر بانک مرکزیه هر وقت می بینه مردم پولاشونو میبرن یه جای بهتر از ترس ورشکست شدن بعضی از بانکهای به اصطلاح مجاز خودش چنین بیاناتی رو ابراز می کنند تا مردم بترسند و پولاشونو ببرن تو بانکهای مورد نظر بانک مرکزی.

  گزارش
 • علی دوشنبه, 29 خرداد 1396 16:54 ارسال شده توسط علی

  ریسک نکنید بخاطریکی دودرصدسودبالای بانک آینده ....به گفته رییس بانک مرکزی داره زمان میخره ورشکستگیشو عقب بندازه....وگرنه توحیهی نداره وام18درصدی بدنوازونطرف سود23درصدی این تفاوت ینی5درصداصلاتوجیه اقتصادی نداره...مردم گول سودبالارونخوریدخواهشا

  گزارش
 • نماینده مردم یکشنبه, 28 خرداد 1396 19:54 ارسال شده توسط نماینده مردم

  توروخدا به فکر مردم باشید تو روخدا به داد مردم برسید تو این ماه رمضون خون مردمو بانک مرکزی تو شیشه کرده هر روز ی برنامه برای بانک ها دارید اگه میخواید نظام بانکی رو اصلاح کنید از راهش این کارو انجام بدید از مسئولین التماس میکنم از حقه مردم دفاع کنید هر روز هزاران نفر داره سکته میکنه بابته این کار ناعاقلانه بانک مرکزی

  گزارش
 • صادق شنبه, 27 خرداد 1396 22:02 ارسال شده توسط صادق

  تعجبم از سایت شماست که چگونه به این راحتی دروغ میگید! این مربوط به صنوق سرمایه گذاریه نه سود سپرده!!! چرا شایعه درست میکنید ایا از جایی خط میگیرید!؟

  گزارش
 • بیتا چهارشنبه, 24 خرداد 1396 11:41 ارسال شده توسط بیتا

  همش حرف بیخوده اصنم اینجوری نیست میخلن اینکارو کنن مردم پولشونو بیرون بکشن

  گزارش
 • امیر چهارشنبه, 24 خرداد 1396 10:23 ارسال شده توسط امیر

  خیلی جالبه بانک مرکزی مجوز فعالیت میده، بعد رئیس بانک مرکزی میاد میگه ممکنه اگر تو این بانک پولتون رو بزارید ریسک داشته باشه پولتون رو بخورن .... اگر ریسک داره شما چرا مجوز دادید ؟ چرا نظارت نکردید ؟
  مسئولیت شما اینه که مجوز بدید بعد بگید ملت پول تو این بانک سرمایه گذاری نکنید اگر پولتون رو خوردن ما گفتیم ها ... مملکت گل و بلبل شده :|

  گزارش
 • حسین یکشنبه, 21 خرداد 1396 11:57 ارسال شده توسط حسین

  وقتی که بخوان بانکی یا موسیه مالیو زمین بزنن آشوب تو دل سپرده گذاراش میندازن که همه برن پولشونو بر دارن.من دقیقا با این سیاست آشنام.

  گزارش
 • حسین یکشنبه, 21 خرداد 1396 04:54 ارسال شده توسط حسین

  بانکهای دیگه حسودی میکنن بخاطر همینه

  گزارش
 • محمد جمعه, 19 خرداد 1396 00:18 ارسال شده توسط محمد

  M- Farokhi:
  پليس فتا استان خراسان رضوى خبر داد:
  دستگیری شایعه ساز خبر ورشکستگی بانک
  شنبه 6 خرداد 1396 - ساعت 8:46

  رئیس پليس فتا استان خراسان رضوى گفت: با تلاش كارشناسان پليس فتا استان خراسان رضوى عامل انتشار اكاذيب برعليه يكى از بانك‌هاى نامدار كشور در فضاى سايبرى ،شناسايى ودستگير شد!
  پايگاه اطلاع رسانی پليس فتا: سرهنگ جواد جهانشیری در تشريح خبر اظهار کرد: با توجه به ارجاع شكوائيه نماينده حقوقى يكى از بانك‌هاى نامدار در استان خراسان رضوى از دادگاه رسيدگى به جرايم رايانه‌اى مبنى بر ايراد اتهام به ورشكستگى بانك مذكور، رسيدگى به پرونده در دستور كار كارشناسان پليس فتا قرار گرفت.

  وی افزود: نماينده حقوقى بانك مذكور در اظهارات خود گفت، در اينترنت و شبكه‌هاى اجتماعى پيامى تحت عنوان "هموطن من اين اطلاعات را از بخشنامه‌اى كه دست همسرم ديدم متوجه شدم بانكى در حال ورشكستگى مى‌باشد، حالا تا مى‌توانى اين پست را در همه گروه‌ها پخش كن تا همه را آگاه كنى!!" با توجه به ورشكستگى بانك*** هرچه سريع‌تر نسبت به برداشت وجوه خود اقدام نماييد."

  سرهنگ جهانشيرى ادامه‌داد: باتوجه به اقدامات صورت گرفته توسط كارشناسان پليس فتا رد متهم در فضاى سايبرى شناسايى و در بررسي‌هاي بعدي هويت متهم كشف و سپس وي با هماهنگى قضايى دستگير شد.

  پليس فتا استان خراسان رضوى گفت: متهم كه زنى 32 ساله بود با ديدن شواهد بزه خود را پذيرفت و اعتراف كرد، در مسيرى كه از خيابان مى‌گذشتم چند نفر كنار بانك ايستاده بودند و من خيال كردم كه تجمع براى اعتراض به بانك بوده و براى اينكه هيجان موضوع را بالاتر برده و مقبوليت به آن ببخشم از قول همسرم نوشتم" طى بخشنامه‌اى كه دست همسرم ديدم بانك ****در حال ورشكستگى مىباشد" و اكنون از كرده خود پشيمان هستم.

  اين مقام انتظامى تصريح كرد: با توجه به شاكى خصوصى بانك از يك طرف و مدعى العموم كه قانون مى‌باشد از طرف ديگر متهم جهت سير مراحل قضايى به دادسرا اعزام شد.

  سرهنگ جهانشيرى با توجه به صراحت قانون جرايم رايانه‌اى مبنى بر انتشار اكاذيب و شايعه پراكنى در فضاى سايبرى به كاربران فضاى سايبرى هشدار داد: هرگز تا از صحت و سقم مطلبى آگاه نبوديد نسبت به انتشار آن در فضاى سايبرى و شبكه‌هاى اجتماعى اقدام ننمايند.

  شايان ذكر است پليس فتا از كليه كاربران مى‌خواهد درصورت مشاهده موارد مشکوک از طریق سایت پلیس فتا به نشانى http://www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی آن را ثبت كرده و از آخرين رويدادها از جمله اخبار و حوادث سايبرى مطلع گردند.
  منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

  گزارش
 • حامد یکشنبه, 14 خرداد 1396 00:23 ارسال شده توسط حامد

  بانک آینده بین بانک های دیگه جزو رتبه های برتره، قبلا سودهای بالاتر از الان میداد، بالاخره میخواد در رقابت با بانک های دیگه جذب سرمایه بالاتری داشته باشه، به لحاظ مجوز و فعالیت هیچ فرقی با بانک های دیگه نداره، شاید این خطر برای بانک هایی که سود پایینی میدن و سرمایه شون در حال کاهشه بیشتر باشه، نباید به شایعات زیاد توجه کرد

  گزارش
 • azar شنبه, 13 خرداد 1396 20:50 ارسال شده توسط azar

  من چندین میلیارد توی بانک آینده شعبه پاکنژاد گذاشته بودم ولی از سال گذشته که خبر اوضاع نامناسب بانک آینده رو شنیدم تصمیم به برداشت پولم کردم ولی رئیس بانک آینده از برج ۶ تا ۹ نذاشت تا پولمو بردارم حتی پیشنهاد سود ۳۲ درصدی به من داد که از همه جلسات فیلم برداری کردم و موجود است،
  سر آخر با ۵۰۰ میلیون ضرر و کسر پول تونستم پولمو بکشم بیرون
  شک نکنید وقتی اوضاع بانکها خراب باشه هیچ تضمینی واسه برگشت پولتون نیست.

  بانک آینده و قوامین به ته خط رسیدن پولتونو کم کم بردارین تا قبل اینکه کار از کار بگذره

  گزارش
 • ماهمه شنبه, 13 خرداد 1396 08:07 ارسال شده توسط ماهمه

  بخدا خسته شدیم از این کارهاتون!!! میرید مجوز میدین بعد میاین میگین مردم ریسک نکنن؟؟
  کجای دنیا اینجوریه؟؟؟ کیا مجوز میگین؟؟دانه درشتا؟ چرا سکوت میکنین؟؟ شما خدمتگزار میردمین ایا؟؟
  هرکاری دلتون میخواد میکنین اون موقع بدبختیمون رو گردن فلان کشور و فلان .... میندازیم!!!

  گزارش
 • امید آقاجانی جمعه, 12 خرداد 1396 11:27 ارسال شده توسط امید آقاجانی

  سلام و وقت شما بخیر ،
  الان تقریبا اکثر بانکها این نرخ ترجیهی رو به سپرده گزاران می دهند و فقط بحث آینده نیست . فقط اسم سپرده با نوعش فرق می کنه .این مشکل اقتصاد کشور نه بانکها

  گزارش

نظر دادن

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «راستین آنلاین» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

بالا