• عضوهیات رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز:

تلاش هابرای تکمیل ایستگاه امام حسین(ع) قطار شهری شیراز ستودنی است

تلاش هابرای تکمیل ایستگاه امام حسین(ع) قطار شهری شیراز ستودنی است
قاسم مقیمی

راستین آنلاین :عضوهیات رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تلاش‌ها برای تکمیل ایستگاه امام حسین (ع) خط یک قطار شهری شیراز ستودنی است. 

قاسم مقیمی که شامگاه سه شنبه ۱۶ بهمن به صورت سرزده از کارگاه این ایستگاه واقع در میدان امام حسین(ع) شیراز بازدید می‌کرد، ضمن گفت‌وگو با مدیر این پروژه، تلاش گروه‌های مختلف فنی مهندسی مستقر در این ایستگاه را مصداق واقعی یک کار جهادی توصیف کرد و افزود: تغییر در روند تکمیل این ایستگاه روزانه محسوس است. 

رئیس کمیسیون سلامت  محیط زیست وخدمات شهری شورای شهر شیراز، با بیان اینکه مجموعه شورا و شهرداری شیراز تلاش برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم را با هدف تکریم و حفظ حرمت شهروندان وظیفه خود می‌داند افزود: تنگناهای موجود باعث نشده تا شتاب نهضت خدمت رسانی به شهروندان شیرازی کُند شود. 

عضو کمیته رسیدگی به درخواست‌های مردمی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اهمیت ایستگاه امام حسین(ع) قطار شهری شیراز گفت: یکی از ویژگی‌های عملیات عمرانی در این ایستگاه استفاده از دانش، توان و تخصص مهندسان و کارشناسان بومی است که عملیات عمرانی پیچیده این ایستگاه دوسطحی را با دقتی مثال‌زدنی به سرانجام رسانده‌اند. 
مقیمی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های شورای پنجم شهر شیراز توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در این کلانشهر است، افزایش تعداد سفرهای درون شهری شهروندان با استفاده از قطار شهری را نتیجه یک تغییر و نگرش فرهنگی بین شهروندان دانست و گفت: بهبود کیفیت خدمت رسانی و ارتقای عملکرد در این حوزه در دستور کار قرار دارد. 
نماینده مردم شیراز در شورای اسلامی این شهر، شورا و مجموعه مدیریت شهری را در مقابل وقت شهروندان، مشکلات ناشی از ترافیک شهری، آلودگی هوا و بهداشت روانی مردم مسئول دانست و گفت: امیدوارم شورای پنجم بتواند در راستای شعار و برنامه‌های خود در جهت رفع مشکلات ترافیکی و ارتقاء فرهنگ ترافیک در کلان شهر شیراز گام های اساسی بردارد. 
گفتنی است ایستگاه قطار شهری میدان امام حسین(ع) با حدود ۳۰ هزار متر مربع زیربنا یک ایستگاه تبادلی و محل تلاقی خط ۱ و خط ۲ قطار شهری شیراز محسوب می شود که قرار است ۲۳ بهمن امسال افتتاح و به بهره برداری برسد.
497 کلیک ها  سه شنبه, 16 بهمن 1397 16:15
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا