نشست کشوری مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در شیرازبرگزارمی شود

نشست کشوری مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در شیرازبرگزارمی شود
جوادجمشیدی

راستین آنلاین:رئیس مجمع مشورتی توسعه استان های کشور گفت: نشست کشوری مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در شیرازبرگزارمی شود.

جوادجمشیدی با بیان اینکه در این نشست علاوه بر روسای مجامع مشورتی توسعه استان های کشور،زهراربابی معاون سازمان برنامه و بودجه کشور نیز حضورخواهد داشت افزود:این نشست یک روزه  صبح پنجشنبه  کار خود را در شیرازآغازخواهدکرد.

عضو هیات رئیسه مجمع مشورتی توسعه استان های کشور،تلاش برای پشبرداهداف توسعه ای کشور براساس برنامه های علمی و عملی  را یکی از اهداف این مجمع برشمرد و گفت: امروزه، توسعه پایدار، یکی از موضوعات اصلی مورد بحث در محافل توسعه و برنامه‌ریزی کشور است.

جمشیدی با بیان اینکه مردم در دستیابی به توسعه پایدار یا استفاده صحیح از منابع و فرصت‌ها و توزیع عادلانه آن نقش اصلی و محوری دارند افزود: توسعه پایدار انسانی، به مفهوم پایداری در تمامی ابعاد اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی است و عقیده بر این است که بدون پایداری و ایجاد تعادل و توازن در تمامی ابعاد جامعه نمی‌توان به یک توسعه بادوام دست یافت.

قرار است اعضای مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در این نشست یک روزه ضمن بررسی طرح های مطرح شده گذشته در زمینه توسعه استان ها به بررسی چند طرح جدید جهت ارائه به سازمان برنامه و بودجه بپردازند.

631 کلیک ها  سه شنبه, 17 مهر 1397 18:09
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا