رئیس پلیس فارس خبرداد؛

رئیس پلیس فارس خبرداد؛
دستگیری اراذل و اوباش
  • فرمانده نیروی انتظامی استان فارس از دستگيري 36 سارق تحت تعقیب، 31 متهم تحت تعقیب، 21 نفر از اراذل و اوباش معروف تحت تعقیب، در شیراز خبر داد .
دستگیری 88 سارق و اراذل تحت تعقیب در شیراز

سردار "احمدعلي گودرزي" در جمع خبرنگاران گفت: در اين طرح ماموران بعد از شناسایی نقاط آلوده و مجرمین سابقه دار، اقدام به پاکسازی نقاط آلوده و جرم خيز در شهر شيراز می کنند.

وي ادامه داد: امروز ساعت 5.30 صبح با هماهنگی دستگاه محترم قضایی در یکی از محلات حاشیه نشین و شهرک های اقماری شیراز طرح ارتقای امنیت اجتماعی به اجرا گذاشته شد.

فرمانده انتظامي استان فارس افزود: ماموران موفق شدند در اين طرح 19 قبضه سلاح جنگی و شکاری،20 دستگاه گوشي تلفن همراه مسروقه،5 دستگاه دوربین مداربسته که مجرمین پرخطر در جهت افزایش اقدامات مجرمانه خود از آنها استفاده می کردند، يك دستگاه موتورسیکلت مسروقه،31 کیلوگرم مواد مخدر،15 عدد وافور و 50 تیغه سلاح سرد، کشف كنند.

سردار گودرزي دستگيري 36 سارق تحت تعقیب، 31 متهم تحت تعقیب، 21 نفر از اراذل و اوباش معروف که تحت تعقیب بودند، كشف مقاديري اموال سرقتي از جمله 5 ساعت زنانه و مردانه ،7 عدد باند ، 4 حلقه لاستیک و 16 میلیون وجه نقد را از ديگر نتايج اجراي اين طرح برشمرد.

وي اضافه كرد: در این طرح یک باند 5 نفره آدم ربا شامل یک زن و 4 مرد دستگیر شدند که این افراد به هدف اخاذی درگویم اقدام به آدم ربایی کرده و فرد ربوده شده را به شرق شیراز آورده بودند که خوشبختانه، همگي دستگیر و فرد مورد نظر آزاد شد و 3 دستگاه خودرو متعلق به آدم ریایان توقيف شد.

فرمانده انتظامي استان تاکید كرد: پليس فارس طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی را كه از مطالبات مردمي و از وظايف ذاتی و قانونی نيروي انتظامي است را مستمر و با شدت و جديت ادامه می دهد و زيرا اين طرح ها سبب افزایش احساس امنیت در بین اقشار مردم شود.

سردار گودرزي افزود: در این طرح ها کسانی که خرده فروش مواد مخدر هستند، اشخاصی که اقدامات مجرمانه انجام می دهند، سارقین تحت تعقیب و افرادی که اوباش گری می کنند از قبل شناسایی و بعد با هماهنگی دستگاه قضایی و با حضور قاضی در محل اجراي طرح، كه قوت قلبی است برای عوامل نیروی انتظامی، اين افراد دستگير مي شوند.

وي ضمن تقدير از همكاري شهروندان با پليس در اجراي اين طرح، گفت: در پی اجرای این طرح مردم محله نيز حضوری و تلفنی از عملکرد نیروی انتظامی تشکر کردند.

583 کلیک ها  پنج شنبه, 21 مرداد 1395 18:58
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا