كاهش 44 درصدي جانباختگان حوادث ترافيكي در فارس

كاهش 44 درصدي جانباختگان حوادث ترافيكي در فارس
سردار گودرزی
راستین آنلاین: فرمانده انتظامي استان از كاهش 44 درصدي جانباختگان حوادث ترافيكي در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.


سردار "احمد علي گودرزي" در سيزدهمين جلسه قرارگاه نوروزي امام علي (ع)، بيان كرد: پليس فارس با استقرار 431 ايستگاه نوروزي اقدامات بسيار مؤثري در راستاي برقراري نظم و امنيت و خدمات رساني به شهروندان انجام داده است.

وي با اشاره به اينكه پليس از همه ظرفيت هاي موجود استفاده خواهد برد، افزود: ميزان جانباختگان حوادث ترافيكي در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 44 درصد كاهش داشته است.

فرمانده انتظامي استان فارس كاهش سرقت منزل، سرقت خودرو و تلفات جاده اي را از موضوعات مهمي دانست كه در نوروز امسال بر روي آنها تمركز شده است.

سردار گودرزي با اشاره به جمع آوري معتادان متجاهر در ايام نوروز، گفت: در اين مدت بيش از يك هزار نفر معتاد متجاهر جمع آوري و به مراكز مربوطه تحويل داده شده اند.

وي در پايان با بيان اينكه رضايتمندي مردم رضايت خداوند را به همراه خواهد داشت، افزود: در نظر سنجي هاي انجام شده، 95 درصد مردم و مسافران از اقدامات و عملكرد مأموران انتظامي استان در تعطيلات نوروزي ابراز رضايت كرده اند.

در ادامه اين جلسه، جانشين دفتر حقوقي ناجا طي سخناني گفت: ميزان بالاي رضايتمندي مردم از پليس فارس، نشان دهنده خوب عمل كردن و عملكرد مثبت كاركنان نيروي انتظامي استان در تعطيلات نوروزي است.

سردار " سليمان ملك زاده " گفت: مردم استان فارس مردماني مهمان نواز و خونگرم هستند و همين موضوع باعث مي شود تا خيل عظيمي از مسافران نوروزي به اين استان وارد شوند كه اين موضوع سنگيني و حساسيت كار و مأموريت هاي كاركنان نيروي انتظامي را افزايش مي دهد.

وي با تأكيد بر موضوع آموزش در مجموعه نيروي انتظامي، افزود: نگاه ناجا به سمتي است كه آموزش به ويژه در موضوع تير اندازي را در صدر كارها قرار دهد كه خوشبختانه عملكرد استان در اين زمينه بسيار مطلوب است.
215 کلیک ها  سه شنبه, 08 فروردين 1396 20:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا