• رئیس کل دادگستری فارس :

پاک دستی مدیران ارشد و حساسیت در برخورد با تخلفات فضای ناسالم و عدم رضایت عمومی را کاهش خواهد داد

حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی
حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی  
پاک دستی مدیران ارشد و حساسیت در برخورد با تخلفات فضای ناسالم و عدم رضایت عمومی را کاهش خواهد داد حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی

راستین آنلاین:رئیس کل دادگستری استان فارس در دیدار شهردار و معاونین شهرداری شیراز با وی با تأکید بر اجرای دقیق قانون در همه زمینه ها گفت: رعایت دقیق قانون در همه شئون باعث جلوگیری از وارد آمدن آسیب های بعدی می گردد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی با بیان اینکه  ساخت و ساز های غیر مجاز در نقاط مختلف  شهر هیچگونه توجیهی ندارد گفت: باید ساز و کاری تدوین شود تا از ساخت و ساز های غیر مجاز جلوگیری شود تا ضمن اجرای صریح و صحیح قانون در خصوص همه افراد زمینه ایجاد و شکل گیری آسیب های بعدی نیز به حداقل برسد.

وی  از اقدامات انجام شده توسط مدیران شهرداری در راستای افزایش اعتماد عمومی به این مجموعه تقدیر و خاطر نشان کرد: پاک دستی مدیران ارشد و حساسیت مدیران در برخورد با تخلفات فضای ناسالم و عدم رضایت عمومی را کاهش خواهد داد.

رئیس شورای قضایی استان همچنین بر تقویت ادارات حقوقی نهاد ها و سازمان ها بخصوص شهرداری شیراز به لحاظ موقعیت و تعدد پرونده های قضایی تأکید کرد و افزود: لازم است زمینه حضور قوی ترین نیروها در ادرات حقوقی فراهم گردد چرا که این حوزه ارتباط مستقیمی با حقوق عمومی شهروندان دارند.

گفتنی است در این نشست شهردار شیراز ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین موسوی به عنوان رئیس کل دادگستری استان فارس خواستار حمایت  دستگاه قضایی در راستای احقاق حقوق شهروندان و همچنین اجرای طرح های توسعه شهری شد.

انتهای پیام /  101
455 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 25 ارديبهشت 1398 00:42
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا