مدیرکل ورزش وجوانان فارس از جامعه ورزش وسمن های کمک رسان به شهروندان سیل زده تشکر کرد

مدیرکل ورزش وجوانان فارس از جامعه ورزش وسمن های کمک رسان به شهروندان  سیل زده تشکر کرد
حیدرعلی کامیاب

راستین آنلاین:مدیرکل ورزش وجوانان با صدور پیامی از جامعه ورزش فارس وسمن های جوان کمک رسان به مردم سیل شیراز زده تشکر کرد. 

در پیام حیدر علی کامیاب با تقدیر از مدیریت ارشد استان وشخص استاندار فارس در هدایت وبرنامه ریزی مناسب درراستای کمک به شهروندان استان آمده است:
امام باقر علیه السلام می فرماید: «محبوب ترین کارها نزد خدا این است که بنده اش، قلب مؤمن نیازمندی را مسرور کند، به اینکه او را سیر کرده یا بدهی اش را بپردازد».
خداوند را شاکر و سپاسگزارم که امروز جمعه 9 فروردین ماه 98 در معیت خانواده بزرگ ورزش استان توفیق حضور در شهرک سعدی و دیدار مردم شریف و متدین آن بخش حاصل شد.
 لازم می‌دانم به پاس این حضور عزیزان و خدماتی که جامعه بزرگ ورزش وسمن های جوان  استان از ابتدای جاری شدن سیل در شیراز انجام دادند تشکر و قدردانی نمایم. لذا از :معاونین، مدیران و کارشناسان اداره کل، روسای شهرستانها بویژه شهرستان شیراز و همکاران آن اداره، روسای محترم هیات‌های ورزشی استان و شیراز و سایر همکاران در هیات‌ها، سازمان‌های مردم نهاد شیراز، انجمن پیشکسوتان استان، قهرمانان، مربیان، داوران، باشگاه‌های ورزشی شیراز و استان، بسیج ورزشکاران استان، 
مجمع مشورتی استان فارس، اداره کل امور اجتماعی استانداری فارس، شورای فرهنگی ورزشی سعدی، سازمان مردم نهاد پارسیک، اصحاب رسانه به ویژه ورزشی نویسان، صدا و سیما، تولید کنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی شیراز، پیمانکاران حوزه ورزش و..... تقدیر و تشکر کنم.
  امیدوارم که مردم متدین و عزیز این استان زین پس  چنین حوادث تلخی را تجربه نکنند. 
به امید روزهاو آینده ای بهتر برای ایران عزیزمان به ویژه خطه متمدن و فرهنگی فارس.
1743 کلیک ها  جمعه, 09 فروردين 1398 05:46
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا