بخش قابل توجهی از انتقادات به دانشگاه علوم پزشکی شیرازمنطقی است

بخش قابل توجهی از انتقادات به دانشگاه علوم پزشکی شیرازمنطقی است
علی نوبخت
راستین آنلاین:رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی خطاب به منتقدان  دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با بخش قابل توجهی از انتقادات شما که منطقی است  موافقم.

علی نوبخت که به منظور شرکت در مراسم بزرگداشت پروفسور ملک حسینی به شیراز سفر کرده بود جمعه گذشته با حضور در جمع منتقدان دانشگاه علوم پزشکی در استان فارس از وجود روحیه انتقاد در این جمع ابراز خشنودی کرد و افزود: من احساس می کنم فریاد جمع شده شما هستم و فرمایشات شما هستم با قسمت اعظم صحبت های شما موافقم.

نوبخت در پاسخ به یکی از منتقدان که گفت دانشگاه علوم پزشکی از صحبت های این نماینده د ر روزهای اخیر بهره تبلیغاتی زیادی برده است خاطر نشان کرد: بنده برای احترام به دکتر ملک حسینی به شیراز آمدم و برنامه ایی برای سفر رسمی نداشته ام.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس پس از شندیدن سخنان منتقدان و تایید بسیاری از این گفته ها اعلام کرد حاضر است با حضور این افرد جلساتی در کمیسیون برگزار کرده و این مشکلات را به گوش سایر مسئولان برساند.

نوبخت درباره طرح تحول در نظام سلامت نیز به مشکلات این طرح اشاره کرد و افزود: چنین طرحی در گذشته نیز بنا بود اجرا شود اما به تدریج به خطا رفت.

وی با اشاره به این بیان امام خمینی (ره) که «چه من باشم و چه نباشم اجازه ندهید این انقلاب به دست نا محرمان و نااهلان بیفتد » افزود: من به این نقلاب پایبندم و هر آلودگی را از دامن آن  گند زدایی می کنم حتی اگر کشته شوم.

571 کلیک ها  یکشنبه, 05 دی 1395 00:04
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا