معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس:

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس:
هادی پژوهش
  • معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس گفت: دولت یازدهم هفت قطعنامه سازمان ملل را با تلاش فراوان ملغی کرد تا نگاه دنیا به این تغییر کند.
دولت یازدهم نگاه دنیا به ایران را تغییر داد

هادی پژوهش جهرمی زدودن تفکر ایران هراسی را از ذهن جهانیان یکی دیگر از دستاوردهای دولت یازدهم برشمرد و افزود: اینک ایران اسلامی  به برکت ایستادگی و مقاومت مردم آزاده اش در دنیا حرف برای گفتن دارد .

وی ادامه داد: نظام ایران نظامی بر پایه ولایی و اعتقادی است وهمین امر موجب شده تا در برابرمشکلات تحریم ها ایستادگی کند.

پژوهش جهرمی  اختلاف نظر و تفاوت دیدگاه ها را درهرجامعه ای طبیعی دانست و افزود: همدلی میان دولت و ملت موجب پیشرفت کشور می شود و اختلاف نظرو دیدگاه امری طبیعی است چون در عالم خلقت نیز تفاوت های بسیار است، اختلاف سلیقه ها سبب بازشناسایی بهتر و شناخت بهتراز یکدیگر می شود.

وی با تاکید بر اینکه اختلاف دیدگاه در صورت یکی بودن اهداف سبب پویندگی جامعه می شودافزود: این اختلاف سلایق در صورت مواجهه شدن با تخریب، مورد قبول نیست.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس  با اشاره به اینکه با تمام تفاوت در دیدگاه ها نباید مسیر تقابل را پیش گرفت گفت: توسعه کشور در گرو تعامل سلیقه های مختلف در کشور است.

پژوهش جهرمی در بخش دیگری ازصحبت هایش به دستاوردهای اقتصادی دولت اشاره کرد و افزود: در شرایطی دولت یازدهم ، مسئولیت راتحویل گرفت که رشد اقتصادی منفی شش وشش دهم بود، کارخانه های صنعتی تعطیل شده بود، با عدم تعامل با دنیا روبرو بودیم و بادنیا سرجنگ داشتیم.

وی افزود: در این شرایط نیاز بود با حفظ عزت وشرافت با دنیا تعامل داشته باشیم اتفاقی که رخ داد و حاصل آن این است که اینک بسیاری از کشورهای دنیا با ما در حال تعامل هستند.

پژوهش جهرمی با بیان اینکه امروزنرخ رشد اقتصادی از منفی به مثبت رسیده است و کمترین نوسان نرخ ارزدر بازار داریم افزود: باید بر این نکته تاکید کنیم که ما مسئولان خدمتگزار مردم هستیم اخم کردن در مقابل مردم در فلسفه کاری ما نیست.

350 کلیک ها  شنبه, 06 شهریور 1395 09:54
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا