نبض توسعه زیربنایی استان در دست افرادی است که مروجان آگاهی هستند

نبض توسعه زیربنایی استان در دست افرادی است که مروجان آگاهی هستند
هادی پژوهش جهرمی
راستین آنلاین:معاون سیاسی امنیتب و اموراجتماعی استانداری فارس گفت: نبض توسعه زیربنایی استان در دست افرادی است که مروجان آگاهی هستند.
هادی پژوهش جهرمی که شامگاه سه شنبه 17 مرداد در آیین بزرگداشت روز خبرنگار در شیراز سخن می گفت افزود: بر این باوریم در صورت برخورداری عموم از امنیت، اقتصاد و رفاه نیز در جامعه جاری خواهد بود.

وی مدیری را که از خبرنگارفرار کند،مسئولی فاقد فاکتور های لازم برای تحقق رسالت خود خواند و افزود:این مدیر نمی تواند  خادم واقعی  مردم باشد.

وی افزود: این پذیرفته نیست که در منطقه ای از استان مدیری بخواهد اطلاعات به دست مردم نرسد و از جانب استاندار فارس قول می دهم که با مدیرانی که با در اختیار گذاشتن اطلاعات به مردم مخالفت کنند برخورد شود و اگر کسی از وجود چنین مدیرانی در استان اطلاع دارد، معرفی کند.

معاون استاندار فارس اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید، اجرایی شدن ﻗﺎﻧﻮن اﻧﺘﺸﺎر و دﺳﺘﺮﺳﯽ آزاد ﺑﻪ اطﻼﻋﺎت پیگیری شد و نتایجی نیز در این زمینه محقق شد و این موضوع به خوبی نشان می دهد، تاکید این دولت بر دسترسی و گردش اطلاعات است.

وی با تاکید بر لزوم سرلوحه قراردادن صداقت و اخلاق توسط رسانه ها در راس عملکرد خود افزود: استان فارس بزرگ و پهناور است و پیشرفت و توسعه استان نیازمند آگاهی و دانش عمومی است که این وظیفه صاحبان قلم و اصحاب رسانه است که نقش مهم و موثری در این زمینه دارند.
175 کلیک ها  چهارشنبه, 18 مرداد 1396 12:15
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا