مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس:

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس:
حمل ونقل و پایانه ها
  • مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس گفت: حمل و نقل زیر بنای اصلی توسعه کشور و حلقه واسط بین تولید و مصرف است.
حمل و نقل زیر بنای اصلی توسعه کشور است

احمد خواست خدایی امروز 18 مرداد ماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باید بخشی از حمل و نقل را به راه آهن و هواپیما منتقل شود، افزود: در استان فارس 90 درصد از جابجایی کالا توسط شبکه حمل و نقل زمینی انجام می شود.

وی تعداد شرکت های حمل ونقل موجود در استان فارس را 231 عدد عنوان کرد و ادامه داد: این شرکت ها 45 هزار ناوگان با 55 هزار راننده حرفه ای دارد که از این لحاظ رتبه اول کشور را عهده دار هستند.

خواست خدایی میزان کالای جابجا شده توسط ناوگان حمل و نقل استان فارس را 25 میلیون تن عنوان کرد که 60 درصد از ین مقدار را برون استانی و 40 درصد را درون استانی تشکیل می دهد.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس با بیان اینکه ناوگان فارس بخشی از حمل و نقل استان های هرمزگان و بوشهر را جابجا می کند، افزود: در بخش مسافر 112 شرکت کار حمل ونقل مسافر را به عهده دارند که این شرکت ها 4600 ناوگان با 11 هزار راننده حرفه ای دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان در خصوص نصب دوربین های ثبت تخلفات، گفت: برا ی نصب این دوربین ها در استان فارس 14 میلیارد تومان در نظر گرفته شده که امسال بنا داریم 90 دوربین را در استان فارس در نظر گرفته ایم.

خواست خدایی در پایان از طرح ساماندهی وانت بارها خبر داد و گفت: بیش از 30 درصد از حمل و نقل بار در استان فارس را وانت بارها به عهده دارد.

وی ادامه داد: ار تاریخ 1/8/95 ناوگان وانت بارها تحت پوشش صدور بارنامه قرار می گیرد.

449 کلیک ها  دوشنبه, 18 مرداد 1395 15:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا