معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس:
هادی پژوهش جهرمی
  • معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: بستن و انسداد فكري مشكلي از جامعه حل نخواهد کرد.
بستن و انسداد فكري مشكلي از جامعه حل نخواهد کرد

به گزارش راستین آنلاین از شیراز، هادی پژوهش جهرمی که ظهرامروز درنشست مشترک بامسئولین احزاب شناسنامهخ دار در استان فارس سخن می گفت،بابیان اینکه استان فارس داراي پيشينه اي قوي در حوزه هاي فكري- علمي – ادبي و... مي باشد و از غناي بالا در حوزه انديشه اي برخوردار است، گفت: حضور سخنرانان از هر طيف و سليقه نبايد موجب دغدغه خاطر گروه هاي سياسي و جريان هاي غيرسياسي باشد؛ چرا كه قوت و قدرت مباني فكري، توانائي پاسخگويي به تمامي شبهات در حوزه سياسي و اجتماعي را دارد؛ لذا سعه صدر، تحمل در عين حفظ مرزهاي فكري و اعتقادي و خطوط لازم الرعايه از ضرورت پويايي سياسي در استان است .

وی بابیان اینکه  زماني كه احزاب رسمي و شناسنامه دار فعال باشند حضور جريانات و گروه هاي بي شناسنامه و خود سر كه تحت عناوين مقدس اظهار وجود مي کنند كمرنگ خواهد شد،از احزاب خواست با تشكيل مستمر جلسات هم انديشي و تقويت بخش هاي غير سياسي در حزب خود، بعد مشورت دهي به مديران اجرايي در بخش هاي اقتصادي- اجتماعي و فرهنگي را فعال و تقويت کنند.

  پژوهش جهرمی درادامه با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در استان فارس گفت:انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی و همچنین پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان فارس با حضور پرشور مردم و فعالیت چشمگیر احزاب و گروههای مختلف سیاسی در کمال آرامش و امنیت برگزار گردید.

وی با بيان اين كه براي مجريان و متوليان برگزاري انتخابات، قانون مندي و تبعيت از قانون- بي طرفي و رعايت حق الناس در آراء، ملاك كار و عمل بوده است، اظهار داشت: خوشبختانه در اين مرحله با تدبير و همراهي اعضاء شوراي تأمين استان و شهرستان ها كمترين حاشيه سوء امنيتي داشته و انتخابات با امنيت تمام و كامل بدون اينكه به جان و مال مردم خدشه اي وارد شود، برگزار گرديد.

پژوهش جهرمی  با اشاره به اين كه آنچه لازم توسعه و پيشرفت در امور زير بنائي استان است، پرهيز از اختلاف و چندگانگي و ايجاد فضائي آرام در امور سياسي و اجتماعي است، افزود: جريانات سياسي با حفظ نگاه ها و مرام و مسلك سياسي خود مي توانند در كنار هم قرار گرفته و در خصوص توسعه اقتصادي- اجتماعي و فرهنگي استان همفكري کنندو محمل اين امر مي تواند ايجاد دفتر نمايندگي خانه احزاب در استان فارس باشد.

467 کلیک ها  یکشنبه, 02 خرداد 1395 14:34
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا