وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در شیراز:

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در شیراز:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
  • وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان سفر به شیراز گفت: اگر انتقاد نباشد مسئولین به دیکتاتور تبدیل می شوند، فکر می کنم در کشور همه اینها باید یاشد ولی متاسفانه در برخی از مواقع خط بین انتقاد و تخریب قاطی می شود.
اگر انتقاد نباشد مسئولین دیکتاتور می شوند

محمود واعظی ظهر امروز پنج شنبه 28 مرداد در جریان سفر به شیرازبا اشاره به انتقاداتی که برخی شخصیت ها و جریان های مخالف دولت مطرح کرده اند، گفت: گروه هایی به جای پاسخ دادن به کم کاری های خود در 8 سالی که دولت را در اختیار داشتند با فروش نفت 120 دلاری، با تخریب دولت فرار رو به جلو می کنند.

وی افزود: گروهی متاسفانه در برخی مواقع خط فاصله تخریب و انتقاد را قاطی می کنند، هر کس با هر تفکری به دنبال تخریب نظام، دولت، مجلس و قوه قضائیه باشد باید همه با هم با قدرت جلویش بایستند .

واعظی تاکید کرد اگر انتقاد نباشد مسئولین به دیکتاتور تبدیل می شود، فکر می کنم همه اینها باید در مملکت باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با تصریح اینکه این اولین سفر خود به شیراز بعد از انتخابات مجلس است، افزود: بر خود لازم میدانم که به مردم فارس به دلیل انتخاب خوبشان تبریک بگویم، زیرا در انتخابشان عقلانیت، اعتدال و هدفمندی وجود دارد و مجموعه ای غنی را به مجلس فرستاند.

محمود واعظی با اشاره به سخنان استاندار فارس تاکید کرد: استاندار شما ایده های خوبی برای توسعه استان فارس دارد، فارس استانی غنی و دارای ظرفیت و پتانسیل بالاست .

وی ادامه داد: دولت به آنچه که در ابتدای کارش قول داده بود مانند، ایجاد همبستگی، ثبات اقتصادی، آرامش، امنیت و ارتقاء ارزش های فرهنگی پایبند است و دنبال می کند.

واعظی ادامه داد: دولت موفق شد 7 تحریم ظالمانه سیاسی اقتصادی و 12 قطع نامه شورای حکام را بردارد، و امروز به دنبال تعامل سازنده و ارتباط با دنیاست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تخریب دولت توسط بعضی از افراد و گروه ها، تاکید کرد آنان فکر می کنند با انکار موفقیت های بدست آمده، دولت را تضعیف می کنند، غافل از اینکه اینها همه موفقیت های نظام است .

وی در بخش دیگری با اشاره به تبلیغات زود هنگام گروه ها وافراد ذکر شده، گفت: باید انتخابات و تبلیغات آن را در زمان خودش انجام دهیم، نه از 3 سال قبل، اکنون زمان کار است.

واعظی تاکید کرد: دولت نمی خواهد با اقتصاد مقاومتی و شعار سال برخورد تبلیغاتی کند، زیرا باور دارد که با اقتصاد مقاومتی می توان مشکلات اقتصادی را حل و فصل کرد .

وی با بیان این که صادرات نفت 21 درصد افزایش داشته و از 13 میلیارد و سیصد میلیون دلار به 16 میلیارد و 300 میلیون دلار رسیده، افزود: تا کنون حدود 300 میلیارد دلار تراز تجاریمان مثبت شده، و بنا داریم 445 هزار شغل ایجاد کنیم تا یکی از دغدغه های اصلی دولت مرتفع شود.

این عضو کابینه دولت تدبیر و امید افزود: دولت با تلاش تورم 40 درصدی را به 9 و6 دهم درصد کاهش داده است ولی پایین نگهداشتن تورم بدون رونق اقتصادی مشکلات دیگری را در پی دارد.

واعظی تاکید کرد: اگر رونق اقتصادی بوجود آید آرام آرام تبدیل به شغل و بعد تبدیل به نان می شود و مشکل معیشتی مردم را حل می کند .

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص حوزه تحت مدیریت حود نیز گفت: تاکنون در استان فارس بخش خصوصی و دولتی 475 میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده اند، بنا داریم تا پایان دولت شبکه انتققال استان را 5 برابر، پهنای باند را 4 برابرو 1000 کیلومتر فیبر نوری بین شهر ها کشیده شود.

وی در پایان با بیان اینکه 1020 میلیارد تومان برای برخورداری روستاها از اینترنت پر سرعت هزینه می کنیم، گفت: 1000 روستا را تا 4 ماه آینده به اینترنت پر سرعت مجهزمی کنیم و تا پایان دولت هم به تمام روستاهای بالای 15 خانوار اینترنت می دهیم .

  

472 کلیک ها  پنج شنبه, 28 مرداد 1395 15:00
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا