آیا بانوي اول آينده آمريکا در گذشته مشغول فحشا بوده است؟! + عکس

ملانيا ترامپ
ملانيا ترامپ  
آیا بانوي اول آينده آمريکا در گذشته مشغول فحشا بوده است؟! + عکس ملانيا ترامپ

 چند روز پيش مجله نيويورک پست عکس برهنه اي را از بانوي اول احتمالي آمريکا منتشر کرد!
 مجله نيويورک پست آمريکا در صفحه اول تازه ترين شماره خود عکس برهنه همسر دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوري خواه براي انتخابات رياست جمهوري منتشر کرد.
مجله نيويورک پست يکشنبه و دوشنبه گذشته تصاوير برهنه اي از همسر دونالد ترامپ منتشر کرد که در سال 1995، در نيويورک، براي مجله فرانسوي "مکس" گرفته شده است.
اين مجله اعلام کرد که عکس ميلانيا مربوط به  سال 1995 که در يک هفته نامه فرانسوي خاص مردان منتشر شده است.
در فيلم عکسي که همسر ترامپ را برهنه نشان مي‌دهد، نوشته شده است: «اين ميلانيا ترامپ است، بانوي اول آينده، يا اين‌که مي‌توانيد روز سه‌شنبه کروز را انتخاب کنيد».
ترامپ درآن زمان اعلام کرد که کروز عامل انتشار عکس همسر او بوده است؛ اما گروه «ميک آمريکا اوسم» که عکسها را منتشر کرده، مي‌گويد که اين اقدام با هماهنگي کمپين تبليغاتي کروز نبوده است. 

واکنش همسر ترامپ


ملانيا ترامپ، همسر نامزد جمهوري خواه رياست جمهوري آمريکا، به انتشار تصاوير برهنۀ خود در رسانه هاي گروهي واکنش نشان داد.
پس از آنکه رسانه هاي آمريکا با انتشار تصاوير برهنۀ ملانيا ترامپ مدعي شدند که او در زمان تهيۀ اين تصاوير به شکل غير قانوني در آمريکا مشغول کار (فحشا) بوده است، همسر اسلوونيايي تبار دونالد ترامپ، بدون ابراز شرم يا پشيماني، تنها تاکيد کرد که همواره به قوانين مهاجرت به آمريکا متعهد بوده و بدون مجوز کار نکرده است!
برخي از رسانه هاي گروهي آمريکا خاطرنشان کردند که ملانيا، پيش از اردواج با ترامپ با نام خانوادگي «کناوس»،   در سال 1996 کار خود را به عنوان «مانکن» آغاز کرده است.
پايگاه «پوليتيکو»، به نقل از يکي از دوستان سابق ملانيا که در سال 1995 يک واحد مسکوني در نيويورک  اجاره کرده بودند، نوشت: «ملانيا بدون دريافت ويزاي ورود مناسب به آمريکا کار (فحشا) در اين کشور را آغاز کرده بود».
اما ملانيا در صفحۀ توييتر خود به اين اتهامات پاسخ داده و از آنچه «اطلاع رساني گمراه کنندۀ رسانه هاي گروهي» ناميد، انتقاد کرد. او که در سال 2006 شناسنامه آمريکايي دريافت کرد که «شرايط من از نظر قوانين مهاجرت به آمريکا هميشه قانوني بوده است».
در هفته گذشته پايگاه اينترنتي خود را تعطيل و تاکيد کرد که «اين پايگاه بيانگر فعاليت ها او نيست». البته بسياري معتقدند که تعطيلي اين پايگاه به دليل جنجال ايجاد شده دربارۀ مدرک دانشگاهي ملانيا است که او مدعي دريافت ان است.
انتشار تصاوير برهنۀ ملانيا ترامپ واکنش گسترده اي در رسانه هاي آمريکا داشت و بسياري از صاحب نظران و شهروندان اين کشور با استناد به اين تصاوير تأکيد کردند که همسر ترامپ شايستۀ لقب بانوي اول آمريکا نيست.

انتهای پیام /  101
8933 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 مرداد 1395 06:23
این مورد را ارزیابی کنید
(21 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا