ترفندهای اینستاگرام

  • آیا زمان مناسب برای انتشار تصاویر بر روی اپلیکیشن اینستاگرم مهم است؟ با نگاه به ۵۰۰ شرکت برتر دنیا توسط وب سایت مارکتین پروفز که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند و رعایت چندین نکته می‌توانید مخاطبان بیشتری پیدا کنید.
چه زمانی برای انتشار تصویر روی اینستاگرم مناسب‌تر است؟

برچسب و علامت سوال

با بررسی اپلیکیشن اینستاگرم این ۵۰۰ شرکت به این نتیجه می‌توان رسید که اگر برچسب (Hashtag) مربوط به تصاویر را بزنید و یا در میان توضیحی که برای عکس یا ویدیویی که منتشر می‌کنید علامت سوال داشته باشید این مطالب برای دیگران جذاب‌تر به نظر می‌رسند زیرا که ایجاد سوال و جواب و گفتگو می‌کنند. بنابراین برچسب زدن را فراموش نکنید و هراز چند گاهی از مخاطبتان سوال بپرسید.

instagram tag

برچسب #گربه، #بتمن و #اپل می تواند به بیشتر دیده شدن عکستان کمک کند

زمان انتشار تصاویر

با بررسی زمان انتشار تصاویر در میان این پانصد شرکت به این موضوع دست یافته‌ایم که اکثر آنها بین ساعت ۹ صبح تا ۹ شب تصاویرشان را منتشر کرده اند اما انتشار تصاویر در ساعات نامتعارف یعنی از ۱۰ شب تا ۳ صبح بیشترین بازدید را داشته است. پنج عصر چهارشنبه به وقت ایالت کالیفرنیای امریکا که شرکت اینستاگرم در آن قرار دارد بهترین زمان برای انتشار مطالب است. انتشار دادن در روزهای تعطیل هم قابلیت دیده شدن تصاویرتان را بالا می‌برد.

بهترین زمان برای انتشار مطالب

پنج عصر چهارشنبه به وقت ایالت کالیفرنیای امریکا که شرکت اینستاگرم در آن قرار دارد بهترین زمان برای انتشار مطالب است

فیلترها

شاید جالب باشد، بدانید استفاده از چندین فیلتر خاص هم باعث می‌شود باز هم مخاطبین بیشتری داشته باشید. فیلترهای می‌فر (Mayfair)، هیفه (Hefe) و لادویگ (Ludwig) شانس شما را برای دیده شدن چندین برابر می کند.

instagarm filter

 استفاده از چندین فیلتر خاص هم باعث می‌شود مخاطبین بیشتری داشته باشید

466 کلیک ها  یکشنبه, 24 مرداد 1395 17:50
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا