• فرمانده انتظامی استان فارس:

مردم باید با دیدن پلیس احساس آرامش و امنیت کنند/بیشترین عامل وقوع حوادث رانندگی، انسان است

سرداررهام بخش حبیبی
سرداررهام بخش حبیبی  
مردم باید با دیدن پلیس احساس آرامش و امنیت کنند/بیشترین عامل وقوع حوادث رانندگی، انسان است سرداررهام بخش حبیبی

راستین آنلاین:فرمانده انتظامی استان گفت: پلیس به دنبال امنیت و آرامش مردم است و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کند.

سردار رهام بخش حبیبی در برنامه زنده تلویزیونی "بازتاب" سیمای مرکز فارس، بیان کرد: همه افراد جامعه در طول زندگی خود به نحوی با نیروی انتظامی ارتباط دارند و این گستردگی اقدامات نیروی انتظامی را نشان می دهد.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی برای اینکه بتواند به مردم خدمت رسانی مطلوبی داشته باشد، باید از تجربه دیگران استفاده کرده و در این مسیر از برآورد های علمی بهره برداری کند تا بتواند احساس امنیت را به مردم انتقال دهد.

فرمانده انتظامی استان فارس با تأکید بر اینکه مردم باید با دیدن پلیس احساس آرامش و امنیت کنند، گفت: پلیس به دنبال امنیت و آرامش مردم است و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کند.

سردار حبیبی در خصوص معتادان متجاهر نیز افزود: اعتیاد پایه و اساس همه جرایم است و به همین دلیل نیروی انتظامی استان فارس برنامه های مدونی برای پیشگیری، مبارزه، آگاهسازی خانواده ها و استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد برای مقابله با این پدیده شوم را دارد.

وی با بیان اینکه جمع آوری معتادان متجاهر خواسته مردم از پلیس است، گفت: مکان هایی برای نگهداری معتادان متجاهر در نظر گرفته شده است و نیروی انتظامی با حمایت مردم، دستگاه قضایی و همکاری و تعامل سایر نهادهای مربوطه، اقدام به جمع آوری معتادان متجاهر می کند.

فرمانده انتظامی استان فارس پیرامون حوادث رانندگی، بیان کرد: بیشترین عامل وقوع حوادث رانندگی، انسان است و آسیب های اینگونه حوادث بر افراد بسیار تأثیر گذار می باشد.

سردار حبیبی گفت: طی 3 ماهه اول سال جاری، جانباختگان حوادث رانندگی در استان فارس نسبت به مدت مشابه سال قبل، 21 درصد کاهش داشته است.

وی با تأکید بر برخورد شدید پلیس با رانندگان متخلف، گفت: با وجود کاهش تعداد جانباختگان حوادث رانندگی در سطح استان، حتی کشته شدن یک نفر نیز در این حوادث ناراحت کننده است.

فرمانده انتظامی استان فارس به نقش رسانه ها و تأثیر آنها در بالا بردن احساس امنیت در جامعه اشاره کرد و گفت: خروجی ارتباط و تعامل خوب پلیس و رسانه ها، امنیت مردم است .

سردار حبیبی در پایان از شهروندان خواست تا نیروی انتظامی را در بالا بردن احساس امنیت در جامعه یاری رسانند و هر گونه اخبار و اطلاعات خود در خصوص فعالیت افراد مخل نظم و امنیت را با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام /  101
1786 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 16 تیر 1398 15:37
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا