• مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

میدان دادن به جوانان نیازمند به یک عزم عمومی است

میدان دادن به جوانان نیازمند به یک عزم عمومی است
حیدرعلی کامیاب

راستین آنلاین:مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: میدان دادن به جوانان نیازمندبه یک عزم عمومی است.

حیدرعلی کامیاب که دردیداربا مدیرکل دفتراموراجتماعی و فرهنگی استانداری فارس سخن می گفت خواستارتبین سازوکاری جهت جهت ایجاد همپوشانی بین سازمان های مردم نهاد وزارت ورزش و حوانان با تشکل های مردم نهاد  زیر مجموعه وزارت کشور شد و افزود:درحمایت از جوانان یک دست صدا ندارد.
وی جامعه را بدون نقش پذیری جوانان،جامعه ای بی انگیزه و بی تحرک دانست و افزود:اعتماد به جوانان و پذیرش نقش تاثیرگذار آنها در جامعه ضمن ایجاد انگیزه برای آنها،به مثابه نسخه خروج از رخوت و خمودگی درعرصه های اجرایی است.
دبیر ستاد ساماندهی امورجوانان استان فارس با اشاره به مصوبه این ستاد مبنی بر لزوم واگذاری آن دسته از خدمات دستگاه های اجرایی استان که قانون اجازه برون سپاری آنها را صادرکرده ،به سازمان های مردم نهاد افزود:متاسفانه این مصوبه توسط برخی دستگاه ها جدی گرفته نشده است.
کامیاب به نقش موثرجوانان در اجرای نمایشگاه هفته دولت موسوم به جشنواره خدمت در شهر شیراز اشاره کردو افزود:دربرگزاری این جشنواره یک سازمان مردم جوان،توان اجرایی جوانان این شهر را به مصنه ظهور رساند.
وی با بیان اینکه نمی توان با وعده های واهی به جوانان انگیزه داد افزود:بخشی از گرفتاری های امروز ما درجامعه نتیجه سرخوردگی جوانانی است که جامعه به توان آنها اعتمادنکرده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس از ایجاد شور و نشاط اجتماعی به عنوان یکی دیگراز نتایج اعتماد کردن به جوانان یادکردوافزود:تجربه ثابت کرده اگربه دنبال نشاط،شادی و تفریح درجامعه نباشیم باید برای هزینه کردن درجهت خنثی کردن اثرات آسیب های اجتماعی برنامه ریزی کنیم.
کامیاب جوان را عاملی مهم درایجاد جامعه ای با نشاط دانست و افزود:جوانان می توانند نشاط اجتماعی را به عنوان یک مولفه در تاثیرگذاردرجامعه  نهادینه کنند.
1245 کلیک ها  یکشنبه, 25 شهریور 1397 21:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا