سارق هزار چهره بانک های شیراز و اصفهان دستگیر شد

سردار گودرزی
سردار گودرزی  
سارق هزار چهره بانک های شیراز و اصفهان دستگیر شد سردار گودرزی

راستین آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی فارس از دستگیری سارق مسلح بانک های شیراز و اصفهان خبر دادسردار احمدعلی گودرزی صبح چهارشنبه در نشست خبری دستگیری سارق مسلح بانک های شیراز و اصفهان، گفت: از سال 94 تا کنون این سارق 12 فقره سرقت در شهرهای شیراز و اصفهان انجام داده و در آخرین سرقت یک مامور نیروی انتظامی را نیز به شهادت رساند .

رئیس پلیس فارس سارق مذکور را مردی 51 ساله معرفی کرد که از ضریب هوشی بسیار بالای برخوردار بوده به گونه ای که هر بار که درآستانه دستگیری قرار می گرفته با تغییر چهره و تغییر محل اختفا موفق به گریز از دست ماموران می شده است .

گودرزی با اعلام این مطلب که سارق دستگیر شده در شیراز زنئدگی می کرده ولی متولد شیراز نبوده، افزود: میزان پول های سرقت شده توسط این سارق از مجموع 8 فقره سرقت در شیراز بالغ بر 262 میلیون تومان محاسبه می شود .

فرمانده نیری انتظامی استان فارس یادآور شد که ماموران بارها از محل سرقت بعدی این فرد مطلع می شدند ولی درآخرین لحظه سارق تصمیم خود را تغییر می داد و از محلکه می گریخت .

گودرزی محلی را که فرد سارق درآن دستگیر شد را منزل وی اعلام کرد و ادامه داد: با انجام کارهای اطلاعاتی دقیق بالاخره ظهر دیروز با تحت نظر گرفتن تمامی نقاط ازقبل پیشبینی شده ماموران ما موفق به دستگیری این سارق هزار چهره شدند .

رئیس پلیس فارس تاکید کرد این فرد با هماهنگی هایی که با همسر خود انجام داده بود، بخش زیادی از مدارک را توسط وی از بین برده است و حتی سیستم رایانه موجود در منزل را نیز پاک سازی کرده است .

گودرزی به وسایل به دست آمده از سارق نیز اشاره کرد و افزود: مقدر زیادی ابزار و وسایل تغییر چهره، اسلحه کلت کمری و یک قبضه کلاشینکوف، البسه نظامی، انواع کلاه، کلید چندین خودرو، بیش از 50 عدد کارت بانکی و کارت های مختلف شناسایی از نامبرده کشف شده است .
انتهای پیام /  102
1494 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 14 تیر 1396 16:01
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا