تکمیل پروژه های نیمه تمام / راه اندازی بیمارستان ۶۴تخت خوابی تاپایان دولت

تکمیل پروژه های نیمه تمام  / راه اندازی بیمارستان ۶۴تخت خوابی تاپایان دولت
   
تکمیل پروژه های نیمه تمام  / راه اندازی بیمارستان ۶۴تخت خوابی تاپایان دولت |||| ||||

راستین آنلاین :رحیمی با سفر به شهرستان رستم در جمع شورای اداری و نخبگان شهرستان حضور یافت. 

 
 استاندار فارس گفت :هدف از این سفر بازدید از پروژه های در حال احداث و حضور در جمع مردم متدین و فهیم شهرستان رستم برای استماع سخنان عزیزان است. 
 
استاندار فارس بیان کرد : راه اندازی بیمارستان ۶۴تخت خوابی تاپایان دولت،تکمیل بزرگ راه شیرازممسنی، رستم، خوزستان،تکمیل ۶باب مدرسه، تکمیل ‌کمربندی مصیری وتعین تکلیف کارخانه قند دراولویت کاری است همچنین سوله ناتمام تعاون روستایی ، روستای چهارطاق ،راه اندازی نمایندگی امور آب رستم ،ایستگاه هواشناسی ،مدرسه خیرساز در دستور کار اجرایی قرار گرفت .
 
 
 
او  با تسلیت به  ایام  پیش رو از حضور کلیه شرکت کنندگان در جلسه تشکر و قدردانی و گفت:در طول ۳۰سال خدمت در بخشهای مختلف مدیریتی و دولتهای گذشته تا کنون شاهد سالهای سخت دو سال اخیر نبوده ایم . 
 
بحرانهای متعدد از سیل و زلزله ،آتش سوزیهای منابع طبیعی،تحریم های ظالمانه ،اغتشاشات و انواع مشکلات در این ایام رخ داد و به لطف خدا با رهنمودهای مقام معظم رهبری کشور توانست از این بحرانهای پر خطر عبور کند و در حال حاضر نیز همزمان در جبهه مقابله با بیماری کرونا و جنگ اقتصادی در تلاش هستیم تا با استمرار هر گونه خدمت و تلاش برای مردم عزیز در استان فارس ارائه کنیم. 
 
عنایت الله رحیمی گفت :رمز پیروزی انقلاب اسلامی وموفقیت‌های سالهای اخیر مولفه های اتحاد ،همدلی ،پرهیز از تفرقه و حرکت حول محور رهبری معظم انقلاب اسلامی بوده است.
 
 استمرار و بقای این موفقیتها که مرهون جانفشانی شهدا ،جانبازان ،آزادگان و ایثارگران است ،منوط به حفظ همین مولفه ها و تلاش برای افزایش اتحاد و همدلی است .
 
استاندار فارس افزود:از اندیشه همه اندیشمندان استان ،انتقادهای دلسوزان و دیدگاهها و سلایق متفاوت و تلاش برای خدمت صادقانه و راهنمایی اهل فن و تجربه جهت تکمیل دانسته ها استقبال می کنیم تا در جهت خدمت به مردم عزیز استفاده نماییم ،هر گونه خدمت برای این مردم بزرگوار و صبور حق بزرگی است که باید همه مسئولین برای ادای دین تلاش کنند. 
 
رییس شورای تامین استان گفت :آرامش سیاسی ، همدلی ، وحدت، راهکاری حیاتی و مهم برای مقابله با تلاش دشمن در ایجاد تقابل بین ملت و نظام ،کوچک تر کردن سفره های مردم ، مخدوش کردن امنیت پایدار استان و کشور است، که علیرغم همه شیطنت های دشمنان تلاش می شود امنیت پایدار استان ،توسعه و پیشرفت و خدمت به مردم دستور کار مجموعه مدیریت در دولت تدبیر و امید باشد. 
 
او : مردم ولی نعمت ما هستند همانگونه که رهبر فقید انقلاب حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری بر این امر تاکید فرموده اند ، با رعایت حقوق شهروندی ،پذیرش انتقادات و دیدگاهها در چارچوب قانون اساسی، می توانیم در جهت افزایش اعتماد و رضایت عمومی گام برداریم و بر دوام و قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی بیفزاییم .
 
وی در پاسخ به طرح مشکلات شهر کوپن گفت :با بررسی مشکلات موجود مصوبات خوبی برای رفع مشکلات این منطقه خواهیم داشت که این تصمیمات اجرایی خواهد شد و برای اجرایی کردن مصوبات کارگروه ویژه ای تشکیل خواهد شد .
 
رحیمی در مورد درخواست موسسه خیریه فرهنگی اجتماعی مهر جهت اختصاص زمین برای احداث مدرسه منابع طبیعی و راه و شهرسازی را مکلف به اختصاص زمین ظرف یک هفته به آموزش و پرورش شهرستان کرد.
 
او در خصوص احداث سد پارسیان گفت :پیگیر احداث سد هستیم و در حال حاضر با توجه به محدودیت اعتبارات به تکمیل پروژه های بالای ۷۰درصد بعنوان اولویت خواهیم پرداخت .
 
رحیمی به توافقات سفر اخیر اشاره کرد و افزود : در شهرستان رستم راه اندازی بیمارستان ۶۴تخت خوابی تاپایان دولت،تکمیل بزرگ راه شیرازممسنی، رستم، خوزستان،تکمیل ۶باب مدرسه، تکمیل ‌کمربندی مصیری وتعین تکلیف کارخانه قند دراولویت کاری است همچنین سوله ناتمام تعاون روستایی ، روستای چهارطاق ،راه اندازی نمایندگی امور آب رستم ،ایستگاه هواشناسی ،مدرسه خیرساز در دستور کار اجرایی قرار گرفت .
 
 
 
 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
42 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 24 مهر 1399 12:54
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

موارد مرتبط

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بازگشت به بالا
بالا