• مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

عملکرد جوانان در جریان سیل شیراز نگرش به سازمان های مردم نهاد را تغییر داد

حیدر علی کامیاب
حیدر علی کامیاب  
عملکرد جوانان در جریان سیل شیراز نگرش به سازمان های مردم نهاد را تغییر داد حیدر علی کامیاب

مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: عملکرد جوانان در جریان سیل شیراز، نگرش به سازمان های مردم نهاد را تغییر داد.

راستین آنلاین:حیدر علی کامیاب که در همایش تجلیل ازجوانان نخبه کار آفرین و سازمان های مردم نهاد فعال در امرکمک رسانی به سیل شیراز سخن می گفت،با اشاره به حضور پررنگ جوانان در عرصه خدمت رسانی به میهمانان و شهروندان آسیب دیده از سیل، این حضور را حضوری حماسی نامید و افزود:قطعا یاد وخاطره این حضور سالها در اذهان به نیکی بع یادگار خواهد ماند.

وی با تاکید براینکه عملکرد جوانان در جریان سیل شیراز مهر تایید دیگری بر توانایی های سازمان های مردم نهاد استان بود از دستور ویژه استاندار فارس مبنی بر تنطیم برنامه برای دیدار هفتگی با سازمان های مردم نهاد جوان خبر داد و گفت:نگاه ویژه استاندار فارس به جوانان و جوان باوری وی به عنوان رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان می توانند نقطه امیدی برای هموار شدن مسیر حرکتی سمن ها باشد.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس، ظرفیت های نسل جوان را بهترین عامل برای تحقق برنامه های مرتبط با بیانیه موسوم به « گام دوم» مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود:باید بپذیریم که نسل جوان برای پذیرش مسئولیت های کشور آمادگی  لازم را دارد.

کامیاب در بخش دیگری از سخنانش تلویحا مدیرانی که به توانایی جوانان ایمان و اعتقاد ندارند رامورد نقد قرار داد و افزود: در ادامه راه هیچ گریزی وجود ندارد جز اینکه کارها و فعالیت ها را به دست جوانان باانگیزه بسپاریم .

به اعتقاد وی سپردن کار به دست جوانان می تواند بسیاری از مشکلات کنونی کشور  را برطرف کنند.

مدیر کل ورز ش وجوانان فارس تفاوت جوانان نسل اول انقلاب و جوانان این دوره را اینگونه توصیف کرد که  جوانان آن زمان  بدون هیچ تجربه و الگویی تقریبا از نقطه صفر آغاز کردند،اما جوانان این نسل با انگیزه و الگو گام در مسیر رشد و تعالی کشور برمی دارند.

کامیاب  در ادامه گفت:در تمامی حوزه ها شرایط فراهم کردن بستر واگذاری موقیعت ها به جوانان باید فراهم شود.

گفتنی است در این مراسم که با حضور امیرامیرحسین آل اسحاق مدیرکل طرح های ملی وفراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان ،بتول معلم مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس ،قاسم مقیمی نماینده مردم شیراز در شورای اسلامی شهر و محمد سمیع پور عضو هیات رئیسه مجمع مشورتی توسعه استان فارس وچند تن از دیگر مسئولان محلی برگزارشد ، از تعدادی از جوانان نخبه کارآفرین و سمن های فعال در امر کمک رسانی در سیل پنجم و ششم فروردین شیراز تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام /  101
778 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 09:35
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا