تقدیر رئیس جمهور از مردم شیراز وستاد مدیریت بحران استان فارس

راستین آنلاین :حسن روحانی در گفتگوی تلفنی با استاندارفارس ، ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان حادثه سیل اخیر در شیراز از تلاش مجدانه استانداران و فرمانداران سراسر کشور به عنوان روسای ستادهای مدیریت بحران و همچنین سایر دستگاههای اجرایی شامل نیروهای امدادی، سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و تشکل های جهادی و مردمی که با هماهنگی مشغول خدمت شبانه روزی به هموطنان هستند، تقدیر کرد.

وی افزود: ستاد مدیریت بحران در استان فارس در کمترین زمان ممکن مشکلات پیش آمده را به خوبی مدیریت کرده است.
حجت الاسلام والمسلمین روحانی بر لزوم رفع مشکلات آسیب دیدگان اعم از مردم استان فارس و مهمانان نوروزی در اسرع وقت تاکید کرد.
وی همچنین بر تهیه و اجرای طرح‌های ایمن سازی رودخانه و مسیل های منتهی به شهر شیراز بویژه دروازه‌ قرآن مسیل محله سعدی محله سعدی تاکید کرد.
رئیس جمهور با اشاره به خسارت های وارد شده به بخش هایی از محله سعدی، عنوان کرد: بازآفرینی و نوسازی محله گود گل کنان در محله سعدی با مشارکت های مردمی و دولت در اسرع وقت انجام شود.
 روحانی  به کارگیری همه ظرفیتهای فنی و رسانه ای را برای اطلاع رسانی دقیق و‌ بهنگام در خصوص کانونهای بارش و نقاط احتمالی آبگرفتگی و سیلاب، بویژه در نقاط پایین دست سدها و حاشیه رودخانه ها ضروری دانست. 
همچنین در ابتدای این مکالمه استاندار فارس، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته از سوی ستاد بحران استان پیش از سال نو و بحران  رخ داده در اثر سیل به همراهی و مشارکت خوب همه دستگاه ها در این زمینه اشاره کرد.
عنایت اله رحیمی با تاکیدبراینکه مردم شیراز و فارس در این رویداد نشان دادند که لقب پایتخت فرهنگی برازنده شیراز است گفت: در پس تلخ کامی های این اتفاق یک مهم نهفته بود و آن ارتقا سرمایه اجتماعی در شیراز بود.
وی با اشاره به رفتار نوع دوستانه و همدلانه مردم شیراز از ریاست محترم جمهوری درخواست کرد دستورات لازم در تسریع روند بازسازی را صادر کند.
2337 کلیک ها  دوشنبه, 12 فروردين 1398 06:07
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا