با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس در منزل شهید مدافع حرم:

با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس در منزل شهید مدافع حرم:
القاصی مهر
  • در آستانه هفته دفاع مقدس رئیس کل دادگستری استان فارس با حضور در منزل سردار شهید مهندس داد الله شیبانی به مقام شامخ این شهید والامقام و همه شهدای مدافع حرم ادای احترام کرد.
یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم گرامی داشته شد

راستین آنلاین-در این دیدار که سردار خداداد ابراهیمی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و جمعی از معاونین دادگستری استان فارس نیز حضور داشتند یاد و خاطره همه شهداء انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای گرانقدر مدافع حرم گرامی داشته شد.
در این دیدار صمیمانه رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه شهادت و دستیابی به لقاء الله  مخصوص بندگان خاص خداوند است گفت: حضور در محضر یادگاران شهداء و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهداء کسب فیض و شفاعت از این به خداپیوستگان است.
علی القاصی در ادامه با تأکید بر اینکه مسئولین امانت دار مردم و شهداء هستند افزود: باید همواره به خود یادآوری کنیم که تا چه حد توانسته ایم به راه و اهداف والای شهداء عمل نمائیم.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس در محضر خانواده سردار شهید شیبانی با بیان اینکه شهداء مدافع حرم از جمله شهید شیبانی در دوران 8 سال دفاع مقدس  زحمات بی شائبه ای در راه دفاع از کیان کشور اسلامی مان به جان خردیدند گفت: اگر امروز  ملت ما آرامش و امنیت  کامل به سر می برد و زمینه توسعه میهن اسلامی مان فراهم است حاصل جان فشانی های شهدای مدافع حرم در آن سوی مرزها ست .
وی در پایان ضمضن آرزوی درجات متعالی برای همه شهدای اسلام و انقلاب اظهار امیدواری کرد: همه مسئولان توفیق یابند در طریق شهداء گام بردارند.

298 کلیک ها  یکشنبه, 28 شهریور 1395 16:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا