آغاز محدودیت های شدید کرونایی از شنبه /تردد در شهر های قرمز با جریمه یک میلیونی

آغاز محدودیت های شدید کرونایی از شنبه /تردد در شهر های قرمز با جریمه یک میلیونی
   
آغاز محدودیت های شدید کرونایی از شنبه /تردد در شهر های قرمز با جریمه یک میلیونی |||| ||||

معاون استاندار و جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا در نشست خبری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران از تشدید محدودیت های کرونایی در روز شنبه 1 آذر ماه سال 99 خبر داد.

 
به گزارش راستین آنلاین عبدالرضا قاسم پور با اشاره به جهش و گسترش بیماری کرونا گفت :ستاد ملی مقابله با کرونا در کشور در نظر دارد با هدف کمک به کادر سلامت، بخش بهداشت و درمان از روز شنبه یکم آذر ماه طرح جامع محدودیت های کرونایی را اعمال کند. 
 
او افزود :از روز شنبه اعمال محدودیت های شدیدتر با سخت گیری های بیشتری را در سراسر کشور خواهیم داشت. 
 
قاسم پور با بیان به اجرای طرح جامع مقابله با کرونا اضافه کرد : در این طرح سه وضعیت قرمز، نارنجی و زرد هر شهر شناسایی شده، که متناسب با هر وضعیت محدودیت های پیش بینی شده انجام خواهد شد. 
 
او ادامه داد :محدودیت های پیش بینی شده در 5 بخش معرفی و مشخص شده که این بخش ها شامل بخش آموزش، تردد های خودرویی، فرهنگی، اجتماعی، تجاری خدماتی و بخش اداری و کارکنان است. 
 
قاسم پور در ادامه گفت :مشاغل گروه های 1، 2، 3 و 4 هر کدام در شهر های قرمز، نارنجی و زرد به ترتیب شروع به کار خواهند کرد 
 
جانشین استاندار در ستاد ملی مقابله با کرونا گفت :در شهر هایی با وضعیت قرمز یک سوم از کارکنان در محل کار حاضر و دو سوم از کارمندان دورکاری انجام خواهند داد، که فقط مشاغل گروه 1 فعال و مشاغل گروه های 2، 3 و 4 تعطیل هستند. 
 
همچنین در شهر های قرمز حوزه های فرهنگی، اجتماعی و مباحث مربوط به آموزش کلا با تعطیلی مواجه اند. 
 
 
قاسم پور همچنین تصریح کرد :در شهرهایی که در وضعیت قرمز قرار دارند تردد های خودرویی ممنوع و منع تردد های شبانه از ساعت 9 تا 4 صبح اجرا می شود. 
 
او از جریمه های تردد ها در محدودیت های کرونایی خبر داد و گفت :تردد خودرو ها از شهر نارنجی به قرمز 500 هزارتومان جریمه و تردد از شهر قرمز به نارنجی یک میلیون تومان جریمه خواهد داشت. 
 
قاسم پور اظهار کرد :در شهر های نارنجی یک دوم از کارکنان در محل کار حاضر ومشاغل گروه های 3 و 4، بخش های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی کاملا غیر حضوری خواهد بود. 
 
او عنوان کرد:منع تردد های شبانه در شهر های نارنجی و زرد اجرا نمی‌شود ولی در شهر های قرمز با جریمه 200 هزار تومانی خواهد بود. 
 
قاسم پور همچنین گفت :شهر های زرد متناسب با محدودیت ها دو سوم از کارکنان در محل کار حاضر و بقیه مشاغل به دور کاری مشغول خواهند بود، که گروه های 1،2،3فعال هستند. 
 
او در پایان از مردم در خواست کرد تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای محدودیت های کرونایی از پیش روی این بیماری جلوگیری کنند. 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
758 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 28 آبان 1399 18:38
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا