همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی جنوب شیراز برگزار شد

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی جنوب شیراز  برگزار شد
مسعودطهماسبی

راستین آنلاین:همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح جمعه به مناسبت ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور شهردار منطقه پنج ،تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر ، ورزشکاران و جمعی از مردم شیراز برگزار شد.

 شهردارمنطقه 5 شیراز که درحاشیه این رویداد با خبرنگاران سخن می گفت افزود:این همایش بزرگ از میدان شهید فهمیده  تا بوستان شهدا  برگزار ودرآن  برنامه های شاد ومتنوعی با حضور برخی هیات های ورزشی انجام شد.

مسعودطهماسبی با اشاره به زنگ و ضرب مرشد و حرکات نمایشی اعضای زورخانه علمدار بنی هاشم (ع) دراین مراسم ،ایجاد چنین فضاهایی را عامل تحکیم پیوند نوجوانان و جوانان با مسائل و رارزش های فرهنگی حاکم بر ورزش داست و افزود: این همایش با مشارکت سازمان فرهنگی  ،  اداره ورزش وجوانان  استان و شیراز ،هیات ها و باشگاههای ورزشی مختلف ، نیروی انتظامی  و بسیج  و... برگزار شد.

وی افزود: این برنامه با هدف توسعه ورزش همگانی و بالا بردن شور و نشاط اجتماعی و معرفی بیشتر ظرفیت های منطقه پنج‌ در بخش های مختلف برگزار شد .

شهردارمنطقه 5شیراز با بیان اینکه همه شرکت کنندگان در این همایش برای اولین بار تا انتهای برنامه دراین رویدادحضورداشتند  گفت: مردم  شیراز علاقه وافری به برنامه های مرتبط با ورزش همگانی دارند و ماامیدواریم که باحمایت همه مسئولان بتوانیم چنین برنامه هایی را بیشتر و بهتر انجام بدهیم .

گفتنی است دراین همایش به همه شرکت کنندگان کارت های استخر اهدا گردید و درادامه جوایزی شامل کارت هدیه ، لوازم خانگی ، دوچرخه و ‌‌‌.... اهدا شد.

564 کلیک ها  جمعه, 02 آذر 1397 00:50
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا