• مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

دو طرح برزگ ورزشی در نورآبادممسنی به بهره برداری می رسد

دو طرح برزگ ورزشی در نورآبادممسنی به بهره برداری می رسد
حیدرعلی کامیاب

راستین آنلاین:مدیرکل ورزش و جوانان فارس از به بهره برداری رسیدن دو طرح بزرگ ورزشی در نورآباد ممسنی و طی چند ماه آینده خبر داد.

حیدرعلی کامیاب که در حاشیه بازید از استخر سرپوشیده دردست احداث این شهرستان سخن می گفت افزود:عملیات اجرایی این استخر از سال 95 و با اعتبار اولیه 4 و نیم میلیارد تومان آغاز شده است.
وی بابیان اینکه تا کنون بیش از 70 درصد از مطالبات پیمانکار این پروژه پرداخت شده گفت:اعتباراولیه این پروژه مهم ازمحل اعتبارات دفتر طرح های عمرانی وزارت نفت تامین شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس افزود:همزمان با به بهره برداری رسیدن این استخر،دوسالن تمرینی جهت ورزش های رزمی نیز به بهره برداری خواهد رسید.
به گفته کامیاب با این اتفاق نورآباد ممسنی برای اولین صاحب سالن های تخصصی در رشته های رزمی خواهد شد.
وی درادامه  از اختصاص 1 و نیم میلیارد تومان اعتبار جهت احداث یک زمین چمن بزرگ در توتستان شهرستان نورآباد ممسنی خبر داد و گفت:اعتبار این پروژه از محل اعتبارات شهرستان و اعتبارات حاصل از درآمد های حاصل از 27 صدم درصد مالیات برارزش افزوده اداره کل ورزش و جوانان استان تامین خواهد شد.
دبیرشورای عالی ورزش استان نورآباد را منطقه ای سرشار از استعدادهای ناب ورزشی در رشته های مختلف دانست و افزود:این منطقه تاریخی ازدیرباز تا کنون ورزشکاران نام دار زیادی را در رشته های مختلف ورزشی از جمله فوتبال،والیبال، بوکس،کاراته و ... به جامعه ورزش استان و کشور معرفی کرده است.
کامیاب با اشاره به وجود روحیه دلاوری و غیورمردی در میان عشایر مختلف این منطقه گفت:علیرغم ماشینی شدن زندگی و رشد شهر نشینی درجامعه کنونی ما ،مردم نورآباد هنوز هم قرابت خود با ورزش را حفظ کرده اند.
وی با اشاره به وجودمناطق طبیعی و اماکن تاریخی مختلف در این منطقه گفت:هنوز هم مردم این منطقه برای کوه نوردی به قلعه سفید ،قلعه معروفی که قدمت آن به پیش از عهد ایلامی‌ها می‌رسد می روند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس این علاقه مندی به ورزش را مستحق توجه ویژه دانست و افزود:طی سه سال گذشته اماکن متعدد ورزشی با هدف ترویج ورزش همگانی و کمک به توسعه ورزش قهرمانی در نورآباد احداث و به بهره برداری رسیده است.
628 کلیک ها  یکشنبه, 01 مهر 1397 05:31
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا