رفتار جوانان فارس اخلاقی و پهلوان منشانه است

رفتار جوانان فارس اخلاقی و پهلوان منشانه است
   
رفتار جوانان فارس اخلاقی و پهلوان منشانه است |||| ||||

راستین آنلاین:مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت:رفتار جوانان فارس اخلاقی و پهلوان منشانه است.


حیدر علی کامیاب که ظهر امروز سه شنبه درمراسم آغازین رزمایش همت جوانانه ،کمک مومنانه در معاونت فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان سخن می گفت،با بیان اینکه در انجام امور انسان دوستانه ،جوانان و تشکل های مردمی همواره ازدستگاه های دولتی چندین گام جلوتر بوده اند افزود:عزم و اراده راسخ جوانان در مواجه با بحران های مختلف باعث شده تا سربلندترین افراد پس از پشت سرگذاشتن بحران ها جوانان و سازمان های مردم نهاد باشند.
وی با بیان اینکه این عزم راسخ و ارده قوی پس از انقلاب با چاشنی اعتماد به نفس شکل و شمایلی جدید به خود گرفت گفت:تاریخ سراسر افتخار این سرزمین در صفحات خود تدابیر،فرماندهی و سازماندهی توام با رشادت و از خودگذشتی جوانان در سالهای دفاع مقدس با خط زرین به حافظه ی ادوار سپرده است.
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس،شرایط کنونی کشور را شببیه به دوران دفاع مقدس دانست و افزود:اگر آنروز گلوله بود موشک ،امروز توطئه است و تحریم و اگر آن روزمردم با وحدتی مثال زدنیمقابل بسیاری از کشورهای جهان ایستادن ،امروز این جوانان هستند که در گام دوم انقلاب پیش قراول ایستادگی و جوانمردی هستند.
کامیاب گفت: این اتفاقات در شرایطی به وقوع می پیوندد  که همه می دانیم در این مسیر دشمنان با سخت ترین روش ها و هزینه های زیاد و تبلیغات رسانه ای سعی دارند در برابر موفقیت ها ایستادگی کنند اما باید پذیرفت که جوانان ایرانی از یک عزم و اراده راسخ برخوردار هستند و توانایی این را دارند که در هر زمان و مکانی که به آنها اعتماد شود و میدان داده شود اثربخش و تاثیرگذار باشند.
وی این رفتار جوانان را منشاء امید آفرینی در جامعه دانست و افزود:یکی از اقتضائات سربلندی از مسیر پر پیچ خم موفقیت انقلاب در دهه پنجم حیات خود اعتماد به جوانان است.
گفتنی است به همت مجمع جوانان استان فارس،سازمان های مردم نهاد جوان این استان  و حمایت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس ،تعداد قابل توجهی بسته مایحتاج عمومی و اقلام ضروری شامل مواد شوینده،برنج،مرغ ،گوشت،ماسک،دستکش ،حبوبات جهت اهداء به خانواده های کم برخوردار و کودکان کارتامین و ظهر امروز سه شنبه در قابل رزمایش مومنانه آماده تحویل به جامعه هدف این رزمایش شد.
در پایان این مراسم توسط مدیرکل ورزش و جوانان فارس ازتعدادی از جوانان سهیم در این امر خدا پسندانه به نمایندگی از دیگرجوانان استان،تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام /  101
83 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 23 ارديبهشت 1399 16:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا