در ارزیابی‌های وزارت ورزش و جوانان‌؛فارس رتبه نخست کشور را کسب کرد

در ارزیابی‌های وزارت ورزش و جوانان‌؛فارس رتبه نخست کشور را کسب کرد
حیدرعلی کامیاب

راستین آنلاین: در ارزیابی‌های وزارت ورزش و جوانان از عملکرد 9 ماهه ادارات کل ورزش و جوانان کشور، استان فارس توانست رتبه نخست در میان استان‌های درجه‌یک کشور از آن خود کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در حاشیه نشست دوروزه مدیران کل ورزش و جوانان کشور با وزیر و معاونین این وزارتخانه ضمن تائید این خبر گفت: در این نشست ضمن بررسی نحو عملکرد ادارات کل استان‌ها و تجزیه‌وتحلیل نقاط قوت و ضعف عملکرد سال 96 در خصوص برنامه‌ریزی جهت افزایش راندمان کار در سال 97 بحث و گفتگو شد.

حیدر علی کامیاب یکی از موارد مهم موردبحث در این نشست را توجه به بحث ورزش همگانی عنوان کرد و افزود: باتوجه‌به سیاست‌های کلان وزارت ورزش و جوانان، نیازمند به توجه بیشتر به ورزش همگانی هستیم.

وی میزان مشارکت شهروندان در فعالیت‌های حوزه همگانی ورزش را به‌صورت میانگین 21 درصد عنوان کرد و افزود: با توجه تنوع نوع و تعداد برنامه‌های ورزش همگانی می‌توان امیدوار بود که با یک برنامه‌ریزی فراگیر در استان شاهد افزایش نسبت این مشارکت به‌کل جمعیت استان باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در ادامه به برگزاری پیاده‌روی بزرگ شیراز در روز 18 اسفند نیز اشاره کردوبا دعوت از عموم شهروندان شیرازی برای شرکت در این پیاده‌روی گفت: به دنبال آن هستیم تا با افزایش برنامه‌های همگانی ورزش، میزان مشارکت مردم فارس در ورزش همگانی را براساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در برنامه ششم توسعه به 30 درصد برسانیم.

 

211 کلیک ها  یکشنبه, 13 اسفند 1396 10:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا