تقدیر رئیس کمیته امداد کشور از استاندار فارس/ایجاد 20 هزار شغل برای استان فارس در سال جدید

تقدیر رئیس کمیته امداد کشور از استاندار فارس/ایجاد 20 هزار شغل برای استان فارس در سال جدید
   
تقدیر رئیس کمیته امداد کشور از استاندار فارس/ایجاد 20 هزار شغل برای استان فارس در سال جدید |||| ||||

راستین آنلاین :در سال جدید 430 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال با هدف ایجاد 20 هزار شغل برای استان فارس در نظر گرفته شود.

 به مناسبت هفته دولت استاندار فارس با حضور در اداره کل کمیته امداد امام خمینی فارس از خدمات و فعالیت های این دستگاه خدمت رسان آگاهی یافته ، که با برگزاری وبینار با رئیس کمیته امداد کشور از خدمات ارائه شده توسط این دستگاه و استانداری فارس تقدیر شد.
 
در این دیدار با برگزاری وبینار با رئیس کمیته امداد کشور از خدمات ارائه شده توسط این دستگاه و استانداری فارس تقدیر شد.
 
 رئیس کمیته امداد کشور با قدردانی از حمایت های استاندار فارس و تلاش وی در گره گشایی از مشکلات نیازمندان در استان، گفت: اتحاد و وحدت موجود در استان فارس با محوریت نماینده ولی فقیه و استاندار فارس و دیگر نهادهای استان از برکات و عنایت لطف الهی است.
 
مرتضی بختیاری  افزود: پیگیری های مجدانه در عرصه اشتغال مددجویان و کسب رتبه برتر کشوری، ایجاد 12 هزار شغل در سال گذشته و ارائه 320 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان سبب شد تا در سال جدید 430 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال با هدف ایجاد 20 هزار شغل برای استان فارس در نظر گرفته شود.
 
بختیاری با اشاره به نوع آوری های خوب استان فارس در زمینه مسکن مددجویان نیز گفت: در رابطه با توانمند سازی مددجویان، رکن اول آن اشتغال و رکن دوم آن مسکن است که استان فارس در رکن دوم نوع آوری های خوبی به وجود آۀورده است و خیران ارزشمندی دارد.
 
رئیس کمیته امداد کشور با اشاره به تفاهم نامه سه جانبه فی مابین سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن و استانداری فارس گفت: کلنگ 3500 واحد مسکن محرومین در استان فارس با اولویت مددجویان کمیته امداد در استان به زمین زده شد که گامی اساسی و بزرگ بود.
 
بختیاری اضافه کرد: با این اقدام شایسته امیدواریم تا پایان بهره برداری آنشاهد این اتفاق خوب باشیم که در استان فارس هیچ مددجویی فاقد مسکن نیست. 
 
عنایت الله رحیمی، استاندار فارس در این دیدار ضمن تبریک هفته دولت با ابراز خرسندی از برنامه های اجرا شده در امداد کشور گفت: کسب نتایج خوب و رتبه های برتر کشوری توسط این نهاد حاصل این مهم است که توانمندسازی را سرلوحه کار خود قرار داده است و هر روز از افراد تحت حمایت آن کاسته می شود.
 
او در ادامه افزود: استان فارس در اکثر موارد با کمک دستگاه های اجرایی و نهادهای حکومتی، موفق به کسب رتبه اول و برتر کشوری شده است که این رتبه ها در نتیجه حمایت از نیازمندان در قالب های مختلف اکرام، مسکن، اشتغال و ... به دست آمده است.
 
استاندار فارس پس از دریافت لوح تقدیر از سوی رئیس کمیته امداد کشور این امر را حاصل خدمات دستگاه های اجرایی و ارزیابی مثبت عملکرد آنان دانست و اضافه کرد: خدمت به جامعه نیازمند و مستمند، افتخار بزرگی است که امیدوارم روزی را به واسطه این خدمات موثر جشن بگیریم که هیچ نیازمند و مددجوی تحت حمایتی در استان وجود نداشته باشد.
 
در ابتدای این دیدار مدیر کل امداد فارس آماری از توفیقات کمیته امدا فارس طی 4 ساله گذشته ارائه داد.
 
 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
118 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 01 شهریور 1399 16:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا