رئیس فراکسیون جوانان مجلس: مشاوران جوان در دستگاه ها به کار گرفته شوند

رئیس فراکسیون جوانان مجلس: مشاوران جوان در دستگاه ها به کار گرفته شوند
سیدفرید موسوی

راستین آنلاین: رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار داریم که دولت تمهیدات جدی برای اعطای فرصت های مدیریتی به جوانان اتخاذ کند و مشاوران جوان در دستگاه ها به کار گرفته شود.

سید فرید موسوی روز شنبه در مراسم اختتامیه اولین همایش مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان در شیراز که با حضور إسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و تنی چند از اعضای کابینه دولت برگزار شد ، این مطلب را اعلام کرد.
وی با بیان این که مشاوران جوان در بین مسئولان باید حضور داشته باشند، اظهارکرد: با وجود توصیه مجلس به انتخاب همیاران جوان در دولت، این کار در مدیران دولتی انجام نشد و حتی مشاهده شد مسئولی فردی ٥٠ ساله را به عنوان مشاور خود برگزید.
نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس با بیان اینکه بحث حمایت از جوانان و باور به جوانان در دولت برای ما اثبات شده است ، گفت: این نگاه به سطوح دیگر دولت انتقال نیافته است.
وی افزود: در برگزاری جلسات ستادهای جوانان مشکلاتی داریم و گاهی بی توجهی کامل را در برخی از استان ها شاهد هستیم و این چنین رفتارها و رویه ها قابل قبول نیست؛ برنامه هایی که در سطح ملی در حوزه جوانان تصمیم گیری می شود در استان ها باید قابلیت اجرا داشته باشد.
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با ابراز گلایه نسبت به تخصیص نیافتن بخشی از بودجه جوانان، اظهارکرد: ٢٧ صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده بودجه مناسبی بود که در مجلس برای جوانان تصویب شد که متاسفانه این بودجه در اختیار حوزه جوانان قرار داده نشده است.
موسوی خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: باید بودجه حوزه جوانان را مراقبت کنیم و از آنجا که بازی های آسیایی و المپیک مسکو را پیش رو داریم مراقب باشیم بودجه جوانان در این میان مورد بی مهری قرار نگیرد.
به گزارش ایرنا ، همایش سه روزه نخستین همایش مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان از پنجشنبه پنجم بهمن در شیراز آغاز به کار کرد و امروز با حضور معاون اول ریس جمهوری و تنی چند از اعضای کتبیه دولت دوازدهم به فعالیت خود پایان می دهد.
در این آیین، اساسنامه مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان که توسط نمایندگان سمن ها از سراسر کشور به تصویب رسید، رونمایی شد.

239 کلیک ها  شنبه, 07 بهمن 1396 03:46
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا