دبیرستادساماندهی امورجوانان استان فارس خواستارشد؛

حیدرعلی کامیاب
حیدرعلی کامیاب  
دبیرستادساماندهی امورجوانان استان فارس خواستارشد؛ حیدرعلی کامیاب

مشارکت بخش دولتی و خصوصی در برنامه ریزی های مرتبط با اوقات فراغت جوانان

به گزارش راستین آنلاین از شیراز،حیدرعلی کامیاب که پیش از ظهر امروز درنشست ساماندهی امورجوانان استان فارس با موضوع اوقات فراغت سخن می گفت افزود:براساس مصوبه هیات دولت برنامه ریزی و فراینداجرای موضوعات مرتبط باجوانان به وزارت ورزش و جوانان واگذارشده است.

وی با اشاره به اهمیت موضوع جوانان دربرنامه ریزی های دولت یازدهم گفت:به همین دلیل است که جلسات ستادساماندهی امورجوانان دراستان ها به صورت ماهیانه برگزار می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس،آینده آفرینی ،الگو سازی و هویت آفرینی را ازجمله اهداف برنامه های مرتبط با اوقات فراغت جوانان عنوان کرد و افزود:تمام تلاش های انجام گرفته در این بخش باید به ایجاد تمهیدات لازم برای اجرای ماده 41 قانون برنامه پنجم توسعه ختم شود.

کامیاب غنی سازی دوره جوانی توام با نشاط و شادابی را پیش زمینه ایجاد جامعه ای سالم،هدفمند و عاری از بزه های اجتماعی دانست و افزود:رویکرد برنامه های دستگاه های مختلف درحوزه اوقات فراغت جوانان می بایست با هدف ایجاد مبنایی جامع برای برنامه ریزی های هرچه مناسب تر،دقیق تر،و متناسب تر با اقتضائات کشور و استان باشد.

وی با اشاره  به انجام برنامه های مختلف و متنوع توسط دستگاه های مختلف در حوزه اوقات فراغت جوانان و خواستار پرهیز از اقدامات جزیره ای دراین حوزه و ارائه گزارش های کتبی توسط دستگاه های مجری این برنامه های به اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان دبیرخانه ستاد ساماندهی امورجوانان استان شد.

 

انتهای پیام /  101
1004 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 20 خرداد 1395 12:00
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا