عضو شورای شهر شیراز:

عضو شورای شهر شیراز:
محمد حق نگر
  • عضو شورای شهر شیراز گفت: در حالی که مردان ایرانی زیر بار مسنولیت ازدواج نمی روند باید از مردان اتباع خارجی که با زنان ایرانی ازدواج می کنند تشکر کرد.
مردان اتباع خارجی مشکل ازدواج بانوان ایرانی را حل می کنند

به گزارش راستین آنلاین از شیراز، محمد حقنگر عصر امروز در صحن علنی شورای شهر شیراز طی اظهاراتی عجیب، ازدواج مردان افغان با زنان ایرانی را تایید کرد و افزود: باید از آنان تشکر کرد که می آیند و زنان ایرانی را می گیرند.

او که به ارائه طرح های عجیب و غریب در شورا معروف است، تاکید کرد: باید ممنون باشیم زمانی که مردان ایرانی به بحث ازدواج ورود نمی کنند و رغبتی به این امر نشان نمی دهند و زیر بار مسئولیت نمی روند باید از مردان افغان تشکر کرد که زنان ایرانی را می گیرند.

به دنبال سخنان این عضو شورا، خبرنگاران و بعضی از حاظرین در صحن شورای شهر به این اظهارات اعتراض کردند، که این امر موجب شد حق نگر درجمع خبرنگاران حاظر شود و ضمن عذر خواهی سخنانش را به این گونه تصحیح کند که: منظور بنده این بود که در وانفسلیی که جوانان به امر ازدواج تن نمی دهند چه اشکالی دارد که جوانان متدین افغان بیایند و با زنان ایرانی ازدواج کنند.

یاد آور می شود که، بحث ازواج مردان اتباع خارجی با زنان ایرانی  از سالیان پیش موجب ایجاد معظلات بسیار بزرگی در جامعه شده است. که بجا ماندن بچه های بی هویت در جامعه یکی از آن معظلات است  و آثار آن را همه روزه در قامت بچه های کار در خیابان ها و چها راه ها شاهد هستیم .

حال چگونه است که یک عضو شورای شهر تا به این حد مسایل را سطحی می بیند و هیچ یک از این مشکلات را نمی بیند و آشکارا به جامعه باتوان توهین می کند، هر چند که با تذکر واعتراض کمال پاک فطرت یکی دیگر از اعضای شورای شهرشیراز، حق نگر مجبور به عذر خواهی از همان تریبون شد.

   

1731 کلیک ها  یکشنبه, 09 خرداد 1395 12:14
این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا