• سرپرست قرار گاه بهداشت و سلامت آستان مقدس احمدی:

روحانیون می توانند برای کاهش اضطراب در بین مردم یاری رسانی کنند

روحانیون می توانند برای کاهش اضطراب در بین مردم یاری رسانی کنند
   

راستین آنلاین:سرپرست قرار گاه بهداشت و سلامت حرم احمدی گفت:این قرار گاه قابلیت های فراوان را دارا است ، که به منظور جلوگیری از این بحران باید تلاش های بسیاری  شود.


ابراهیم عزیزی با بیان اینکه  اهداف  این قرارگاه با بهره گیری از ظرفیت های حرمین مطهر  و به منظور مقابله با کرونا است افزود :  امروز نیازمند مشارکت دهی داوطلبانه مردم و اماکن مقدسه  در پیشگیری از این ویروس هستیم ،. تا بتوانیم از این ظرفیت های موجود حرمین مطهر و ظرفیت های بی نظیری که در جای جای استان است، فراهم است را استفاده کنیم.
او اضافه کرد :نیازمند سازماندهی و هدف مند سازی مردم هستیم، که می تواند نظم و حرکت خوبی را ایجاد کند ،همچنین گروه های مختلف قصد دارند در جلوگیری از این بحران کمک کنند پس باید به صورت کامل سازمان دهی  شود.
سرپرست قرار گاه بهداشت و سلامت آستان مقدس احمدی با اشاره به اینکه امروزه نیازمند ارتقاء امنیت روانی جامعه هستیم، گفت : بسیاری ازظرفیت های حرم به ویژه روحانیون می توانند برای کاهش اضطراب در بین مردم یاری رسانی کنند.
عزیزی افزود: نقش مجموعه صداو سیما در موضوعات مختلف و  با بهره گیری از این ظرفیتهای معنوی آستان بتواند کمک بزرگی به امنیت روانی جامعه داشته باشد و همچنین  انجام فعالیت های آموزشی و فرهنگی برای ارتقاء سطح روحی مردم چون برخی از مناطق ما  نیاز اساسی به کمک دارند.
وی به لزوم  ایجاد ارتباط میان مردم و سازمان های پیشگیری از کووید ۱۹ تاکید کرد و افزود:تمامی گروه های مختلف مردم باید احساس کنند اماکن مقدس  در همه جا و در همه مقاطع به مردم کمک می‌کنند.
او با اشاره به اینکه استان فارس پیشرواست اظهار کرد : ما میتوانیم تهدیدات را به فرصت  تبدیل کنیم، تا با نگاهی بلند و انسجام در بین مردم و سازمان ها به خوبی در جلوگیری از این بحران حرکت کنیم.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
142 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 03 فروردين 1399 17:08
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا