ترکیب شورای اسلامی شهرستان شیراز تغییر کرد

ترکیب شورای اسلامی شهرستان شیراز تغییر کرد
   

راستین آنلاین:همزمان با تغییرات تقسیمات کشوری و ارتقای بخش زرقان به شهرستان، ترکیب شورای اسلامی شهرستان شیراز نیز تغییر کرد.

 پس از جدایی سه نماینده زرقان در شورای شهرستان شیراز، با برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای، هیأت رئیسه جدید این شورا برای سومین سال فعالیت شورای پنجم مشخص شد.
بر پایه این گزارش و با رأی اعضا، سعید فرمانی نماینده بخش مرکزی به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی شهرستان شیراز انتخاب شد.
 
همچنین عابدین بختیاری نماینده شورای بخش ارژن به عنوان نایب رئیس، هادی بداقی نماینده شورای شهر داریون به عنوان منشی و ابوطالب نیک‌اقبال نماینده شهر خانه‌زنیان به عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهرستان شیراز انتخاب شدند.
 
سید عبدالرزاق موسوی و قاسم مقیمی دو نماینده شورای شهر شیراز نیز از دیگر اعضای شورای اسلامی شهرستان شیراز هستند.
 
همچنین حسام پرواز دوانی نماینده شورای اسلامی شهر صدرا در شورای اسلامی شهرستان بود که به دلیل مسائل قضایی از نیمه مردادماه امسال امکان حضور در شورای شهر صدرا و شهرستان شیراز را نیافته است.
 
شورای شهرستان شیراز و سایر نهادهای مرتبط هنوز در خصوص صندلی خالی شهر صدرا در شورای اسلامی شهرستان شیراز تصمیمی عملی نگرفته‌اند.
 
گفتنی است شورای اسلامی شهرستان شیراز از نمایندگان شورای اسلامی ۶ شهر شیراز، صدرا، داریون، خانه‌زنیان، زرقان، لپویی و سه بخش مرکزی، ارژن و زرقان تشکیل می‌شد که با تغییرات جدید تقسیمات کشوری، نمایندگان شهرهای زرقان، لپویی و بخش زرقان از این شورا جدا شده‌اند.
 
پیش‌تر حسین جعفری نماینده شهر لپویی ریاست شورای اسلامی شهرستان شیراز را بر عهده داشت که پس از تغییرات جدید تقسیمات کشوری، به همراه امیرحسین کشاورز و محمدرضا ظریفی به عضویت شهرستان تازه تأسیس زرقان درآمده‌اند.
 
بر اساس تصمیم هیأت دولت در مهرماه امسال، بخش‌های زرقان، بیضا، اوز، سرچهان، خفر، آباده‌طشک و قائمیه به شهرستان ارتقا یافتند.
انتهای پیام /  101
376 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 19 آذر 1398 15:10
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا