• عضو هیات رئیسه مجمع مشورتی توسعه استان های کشور خبرداد؛

مراسم افتتاحیه دومین دوره فعالیت مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در اراک برگزارمی گردد

جوادجمشیدی
جوادجمشیدی  
مراسم افتتاحیه دومین دوره فعالیت مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در اراک برگزارمی گردد جوادجمشیدی

راستین آنلاین:عضو هیات رئیسه مجمع مشورتی توسعه استان های کشور گفت: مراسم افتتاحیه دومین دوره فعالیت مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در اراک برگزارمی گردد.

جواد جمشیدی ضمن اعلام این خبر گفت: این مراسم رسمی روزپنجشنبه 16اسفندماه با حضور استاندار استان مرکزی در اراک برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه مجمع مشورتی توسعه استان های شکور دردوردوم فعالیت خودد با ترگکیبی پویا تر و در عین حال با تجربه تر با ترکیبی از نیروهای جوان پر انرژی و افرادی همچمون نمایندگان ادوار مجلس فعالیت خود را رسما از این هفته آغاز خواهد کرد افزود: ضرورت استفاده از نظرات کارشناسان و صاحب‌نظران علمی و اجرائی در حل مسائل و مشکلات کشور براهمیت ماموریت سپرده شده به این مجمع می افزاید.

رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس با تأکید بر اینکه مجمع هیچ اصراری بر اجرای پروژه‌های ارائه‌شده ندارد و این مسائل را از جایگاه ارشادی و توصیه‌ای انجام می‌دهد، ادامه داد: در عین حا تلاش می‌کنیم که مجموع پیشنهادهای مجامع استانی و مجمع مشورتی توسعه کشور که در برنامه ششم توسعه کشور لحاظ شده است محقق شود.

جمشیدی بررسي امكانات بالقوه استان هاي كشور با توجه به سند آمايش سرزمين در هر استان كه از لحاظ امكانات اقتصادي،صنعتي،كشاورزي،گردشگري و زمينه تجارت داخلي و خارجي مزيت نسبي آن استان مي باشند را یکی دیگر از چشم انداز های مجمع مشورتی توسعه استان های کشور برشمرد و ابراز امیدواری کرد تا این مجمع با ارايه نظر مشورتي براي سياستگذاري و تاثير در خط مشي ها،برنامه ها،روند فعاليت ها و كمك به انجام مطالعات و تحقيقات اساسي و بنيادي بتواند گامی مهم در راستای توسعه استان های کشور بردارد.

انتهای پیام /  101
632 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 اسفند 1397 13:52
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا