دانشگاه آزاد اسلامی شیرازو سپاه فجرتفاهم نامه امضاء کردند

دانشگاه آزاد اسلامی شیرازو سپاه فجرتفاهم نامه امضاء کردند
حمزه سارویی
  • تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی شیراز و سازمان بسیج علمی سپاه فجر فارس امضاء شد.

راستین آنلاین- با حضور رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان فارس و جمعی از معاونین و مدیران واحد شیراز، تفاهم‌نامه همکاری مشترک باهدف همکاری‌های متقابل درزمینه‌های علمی پژوهشی وآموزشی تحقیقاتی میان دانشگاه آزاداسلامی شیراز و سازمان بسیج علمی این استان امضاء شد.

حمزه سارویی، دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس ،آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز را برای همکاری‌های مشترک با آن سازمان اعلام کرده و با معرفی امکانات و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی از جمله سامانه ساها(آزمایشگاه‌های همکار آزاد) و شفا(شهرک فناوری آزاد)، بر تقویت و توسعه همه جانبه همکاری میان واحد شیراز و سازمان بسیج علمی تاکید کرد.

یاسر دهقانی معاون دانش پژوهش و رئیس سازمان بسیج علمی سپاه فجر فارس ضمن معرفی سازمان بسیج علمی به بیان توانمندی‌های این سازمان پرداخت و بر بکارگیری و استفاده از توان علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برای همکاری‌های دوجانبه تاکید کرد.

محمد مهدی جباری، معاون پژوهش و فناوری واحد شیراز نیز در سخنانی ظرفیت‌های دانشگاه را برای همکاریهای مشترک در حوزه های پژوهشی و تحقیقاتی مورد اشاره قرار داد.

در پایان  این جلسه چند از حاضرین به بیان دیدگاه های خود جهت تقویت و توسعه همکاری‌ها پرداختند. و تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز و سازمان بسیج علمی سپاه فجر استان به امضای طرفین رسید.

408 کلیک ها  دوشنبه, 12 مهر 1395 21:15
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا