عضو شورای سیاستگذاری تشکلهای دانشجویی دانشگاههای آزاد اسلامی استان فارس:

عضو شورای سیاستگذاری تشکلهای دانشجویی دانشگاههای آزاد اسلامی استان فارس:
سامان کرم نیا
  • عضو شورای سیاستگذاری تشکلهای دانشجویی دانشگاههای آزاد اسلامی استان فارس گفت وقتی اصل گفت و گو و مذاکره را قبول ندارند نمی توان اظهار نظر آنها را در خصوص برجام و fatf دلسوزانه فرض کرد.
نمی توان برخی اظهار نظر ها در خصوص برجام و fatf را دلسوزانه فرض کرد

راستین آنلاین-سامان کرم نیا  گفت: پس از شکلگیری دولت تدبیر و امید و خروج از میدان ایران هراسی،اسلام هراسی،سایه شوم تحریم های ظالمانه، خفقان و فضای بسته احزاب کشور و با شکسته شدن دیوار بی اعتمادی مردم نسبت به نهادهای حکومتی در عرصه بین الملل و حرکت به سوی تعامل سازنده با جهان و آرامش فضای داخلی کشور ‌مبتنی بر حفظ منافع ملی کشور و بازگشت به مسیر عقلانیت و گفت و گوی تمدن ها فصلی نوینی برای رسیدن به آزادی های سیاسی اجتماعی و تلاش برای رسیدن به یک اقتصاد مقاومتی با تکیه بر فرامین رهبر معظم انقلاب کشور گشوده شد.

وی  تصریح کرد: در چنین شرایطی که وحدت و همدلی بیش از هر زمان دیگر ضروری است شاهد حملات گازنبری و اظهار نظر های عجیب برخی گروه ها، جریانات و اشخاص سیاسی هستیم که زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست.

این فعال سیاسی در ادامه گفت: اکنون مساله دو چیز است. آیا آنها اعتقادی به اصل گفت و گو و مذاکره دارند یا خیر. زیرا باید در نظر داشت هرگونه اظهار نظر اشتباه و نادرست که موجب بی اعتمادی مردم به نهادهای حکومتی گردد، هزینه های هنگفتی را متوجه مردم و دولت خواهد کرد .

این فعال دانشجویی در ادامه گفت: اینکه بدون تخصص کافی در خصوص مسایل مختلف کشور اظهار نظر کرد و حاصل آن نظریه انفعال و اختلاف را بین مردم ترویج کند آنهم ار برخی تریبون های حساس جای بسی تامل و نگرانی دارد. چرا که جمهوری اسلامی با هدایت امام راحل و مبتنی بر رای آزادانه مردم تشکیل و سرنوشت ملت توسط خود ملت از طریق صندوق های رای معین می شود.

عضو شورای سیاستگذاری دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تصریح کرد: یکی از مهمترین دغذعه های حضرت امام ومقام معظم  رهبری اجرای دقیق قانون اساسی است. قانونی که خون بهاء هزاران شهید گلگون کفن در مقاطع مختلف شکل گیری این نظام تا کنون بوده است. اینکه در یک استان مردم با تکیه بر قانون خواستار اجرای برنامه ای نظیر کنسرت موسیقی باشند و در دیگر استان با تکیه بر همان قانون اما اینبار مشت محکمی بر دهان مسولین اجرایی ان برنامه کوبیده شود چه چیزی را جز یک مدیریت انفعالی و ترویج تبعیض و نابرابری در سطح جامعه پدیدار می سازد؟

کرم نیا در ادامه گفت: تصمیم گیری  در خصوص f a t f  مربوط به شورای امنیت ملی است چرا که این شورا باید متکی بر نظر مردم با در نظر گرفتن انصاف و منافع ملی تصمیماتی را در راستای امنیت و آزادی اتخاذ کنند.

ابن فعال سیاسی در ادامه گفت: البته که نقد منصفانه  درست و کارساز خواهد بود. اما نقدی که مبنای تخریبی دارد و موجب متشنج شدن فضای جامعه می شود. کارساز نخواهد بود.

چرا که شهید دکتر چمران می فرماید: هر کس در کاری تخصص کافی نداشته باشد و اظهار نظری کند بی تقوا است.

این فعال دانشجویی در ادامه گفت: البته برای رسیدن به آگاهی لازم در خصوص موضوعی که حتی در حوزه ی تخصص فرد نیست باید اظهار نظرو تبادل اندیشه کرد ولی منصفانه و قبل از بیان هر گونه نقد و یا اظهار نظر باید توجه داشت مطلب در کدام تریبون مطرح می شود! و چه بازتابی را در سطح جامعه می تواند ایجاد کند!

عضو شورای سیاستگذاری تشکلهای دانشجویی دانشگاههای آزاد اسلامی استان فارس در پایان گفت: انتظار می رود وزیر محترم بهداشت برای ساماندهی فضای پزشکی استان فارس و خروج از فضای پریشان علوم پرشکی شیراز به نگرانی و دغدغه های پزشکان،فعالین مدنی سیاسی اجتماعی و مواضع احزاب فارس دقت توجه داشته و برای اثبات این نگرانی وزیر محترم به استان فارس عزیمت کنند تا از نزدیک شاهد نگرانی مردم شریف فارس باشند.

253 کلیک ها  شنبه, 10 مهر 1395 11:15
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا