جزییات تیراندازی دو فرد مسلح به یک شهروند چابهاری

  • فرمانده نیروی انتظامی چابهار گفت: دو مرد مسلح در شهرستان چابهار اقدام به تیراندازی به یکی از شهروندان چابهاری کرده و بلافاصله توسط یک خودرو سواری پژو از محل متواری شدند.

راستین آنلاین- سرهنگ محمد نوربخش در تشریح جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته دو مرد مسلح در خیابان شهید رجایی شهرستان چابهار اقدام به تیراندازی به سمت یکی از شهروندان چابهاری نموده و بلافاصله توسط یک خودرو سواری پژو از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار گفت: براساس بررسی‌های صورت گرفته و گفته شاهدان عینی مضروب در حال روشن کردن خودروی شخصی بوده که با ضرب سه گلوله سلاح کمری از فاصله نزدیک هدف قرار گرفته است.

نوربخش گفت: مأموران انتظامی بلافاصله پس از وقوع حادثه به محل اعزام شدند و ضمن بررسی محل وقوع جرم، از همان دقایق اولیه اقدامات پلیسی را در راستای شناسایی و دستگیری عوامل حادثه آغاز کردند.

وی خاطرنشان کرد: همکاران ما تاکنون به سرنخ‌هایی دست یافته‌اند و در حال پیگیری هستند تا عوامل ایجاد این ناامنی به سرعت دستگیر و تحویل مراجع قضایی شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار گفت: خوشبختانه با انتقال به موقع مضروب به بیمارستان امام علی(ع) چابهار در حال حاضر وضعیت جسمانی وی رو به بهبود است.

این درحالی است که استاندارسیستان و بلوچستان هفته گذشته درمصاحبه با خبرگزاری ایسنا  این استان را درمقایسه با استان هایی نظیر فارس امن تر توصیف کرده بود.

233 کلیک ها  دوشنبه, 05 مهر 1395 14:42
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا