کارگاه آموزشی 127 زوج فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی شیراز برگزار می شود

کارگاه آموزشی 127 زوج فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی شیراز برگزار می شود
عبدالرسول خسرو بیگ
  • مدیر فرهنگی ،اجتماعی واحد شیراز با بیان این مطلب گفت: با عنایت به اینکه این مراسم نوزدهمین دوره ازدواج دانشجویی دانشگاه می باشد و طی سالهای گذشته تحت عناوین مختلف از جمله جشن ازدواج دانشجویی ،کارگاه آموزشی،سفرهای زیارتی و... برگزار می شد،امسال هم بنا به ضرورت تصمیم بر این شد که جلسه به صورت کارگاه آموزشی منعقد گردد.

حجه الاسلام والمسلمین  عبدالرسول خسروبیگ با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و تاکید معظم له  درخصوص لزوم آموزش سبک زندگی افزود:،مقام رهبری نسبت به آموزش سبک زندگی بطور عام تاکید دارند،لذا در جمع دانشجویی این مقوله اختصاصی تر فرموده اند،با توجه به سفارش قرآن کریم ،احادیث و روایات حضرات معصومین (س) و منویات مقام معظم رهبری می طلبد که جوانان بویژه دانشجویان ما با شناخت کامل از این مهم وارد این اریکه شوند .

وی  افزود یکی از مهمترین مراحل زندگی یک انسان،ازدواجی با شناخت عمیق و ادامه این مسیر ارزشمند است.مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با بیان این مطلب که در دنیای سهمگین امروز نیاز هرچه بیشتر جوانان به درست زندگی کردن است افزود گاهی فریب مدرک ،شغل و یا وضعیت ظاهری می خوریم،درحالیکه خوب زندگی کردن با زندگی خوب کردن کاملاً فرق دارد .

خسرو بیگ  در پایان ضمن تشکر از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان  ،رئی محترم نهاد مقام معظم رهبری و ،معاون فرهنگی و دانشجویی و معاون اداری و مالی دانشگاه که به گفته وی  توجه  خاصی نسبت به این موضوع داشتند با آرزوی سعادت و خوشبختی برای جوانان دانشجو به بخشی از فهرست برنامه کارگاه بویژه استفاده از استادان روانشناس اشاره کرد.

213 کلیک ها  دوشنبه, 08 شهریور 1395 05:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا