استاندار فارس در جمع خیرین:

استاندار فارس در جمع خیرین:
استاندار فارس
  • استاندار فارس گفت: عمل انسان ها بیانگر اعتقاد راسخ آنها است نه زبان آن ها .
عمل انسان ها بیانگر اعتقاد آنها است

سرویس سیاسی راستین آنلاین، سید محمدعلی افشانی در جمع خیرین ساخت بیمارستان بزرگ سرطان جنوب کشور، گفت:خیرین عزیز ما با عمل خویش اعتقاد و باور خود را معرفی می کنند چرا که دو صد گفته چون نیم کردار نیست.
وی افزود: در قرآن کریم تسلط بر مال مقدم بر تسلط بر جان آمده است و خیرین با عمل خود این موضوع را به دیگران آموزش می دهند.
افشانی ادامه داد: انسان هایی که امروز اموالشان را پیش می فرستند فردای قیامت صاحب همان بخش از اموال خود هستند كه فرستاده اند و کسانی که اموال خود را باقی گذاشته اند پاسخگوی ثروت دیگران خواهند بود؛ كه امروز نگهبان و فردا پاسخگو هستند.
استاندار فارس با تاكيد بر اين كه كمك به ساخت بيمارستان سرطان بالاترين كار خير محسوب مي شود و قدم گذاشتن در اين راه كار بزرگي است، افزود: به هر كسي كه بگويند مبتلا به سرطان شده اي احساس بي كسي و تنهايي خواهد كرد و تنها خداوند را ياور خود مي بيند و قدم گذاشتن در اين مسير اجر و مزد بيشتري خواهد داشت .

وي با بيان اين كه شركت در امر خير ساخت بيمارستان سرطان لطف خداوند است، افزود: كساني كه كار خير مي كنند بيش از همه خود در دنيا و آخرت سود مي برند و در آينده همه انگشت اشاره شان به اين بيمارستان خواهد بود .
استاندار فارس گفت: خيرين با عمل خير خود فرهنگ سازي مي كنند و در جامعه اي كه اكثر افراد تلاش مي كنند تا اموالي جمع كنند، انسان هاي نوع دوست و مسئوليت پذير در برابر هم نوع، مي بخشند و وقف مي كنند.
افشاني تصريح كرد: پروژه هايي مانند بيمارستان سرطان ثروت ملي همه مردم محسوب مي شود نه فقط افرادي كه آن را ساخته اند يا دست اندركار آن هستند.
یادآور می شود، در اين مراسم پروفسور ملك حسيني رئيس مركز پيوند ابن سينا و همچنين رئيس دانشگاه علوم پزشكي شيراز به بيان گزارشي از اقدامات خيرين به منظور تكميل بيمارستان سرطان جنوب كشور در شيراز ارائه كردند.

سرویس استان های راستین آنلاین

362 کلیک ها  دوشنبه, 07 تیر 1395 18:19
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا