• معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

قانون کار نیازمند بروزرسانی است

راستین‌آنلاین:معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیز در این مراسم با اشاره به تغییرات ایجاد شده در قانون بین المللی کار گفت: امروز قانون کار کشورمان نیازمند بروز رسانی و تغییر است.

میرهادی قره سید رومیانی، در ادامه افزود: ما در حدود ۳۴ سالی که از تصویب قانون کار کشور گذشته نتوانسته ایم تغییرات بنیادین در قانون کار خود ایجاد کنیم و باید به این سمت برویم که قانون جامعی را در حوزه کار و روابط کار و اشتغال داشته باشیم.

وی، ضمن تاکید بر لزوم واگذاری امور کارآفرینی به کارآفرینان ادامه داد: در شرایط امروز و در زمان نبود قوانین صریح و صحیح به افرادی برای کارآفرینی نیاز داریم که تجربه و تخصص لازم را داشته باشند و اگر برای این منظور قانون جامعی نداشته باشیم موفق نخواهیم بود.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز دولت و این وزارتخانه به سمت واگذاری تصدی امور به بخش خصوصی و حمایت از استارتاپ ها حرکت می کنند.

وی ادامه داد: باید انتخاب کنیم که آیا اولویت برای ما با کارآفرین یا با کارگر است و یا اولویت ما سیاست های دولت است؟

رومیانی افزود: اینکه چه مرجعی باید مدیریت کند در گرو داشتن یک قانون جامع است و قطعا یک قانون صحیح و جامع کمک خواهد کرد که ما در این حوزه گام های اساسی برداریم.

وی تصریح کرد: فن، علم و باور فناوری نجات بخش ما است، ما باید این اعتقاد و باور عمیق را داشته باشیم که تحصیل و دانش می تواند ما را نجات دهد و در این مسیر حرکت کنیم.

1154 کلیک ها  جمعه, 05 بهمن 1397 12:40
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا