تامین اجتماعی مأمن قشر کارگر و مولد جامعه است/انتصاب رئیس جدید تامین اجتماعی نی ریز

راستین آنلاین :امام جمعه نیریز گفت: تامین اجتماعی مأمن قشر کارگر و مولد جامعه است. 

 

 ابراهیم کشاورز در آیین معارفه و تکریم روسای جدید و پیشین شعبه تامین اجتماعی نیریز گفت : علی رغم اینکه بیش از ۵۰ درصد از جمعیت کشور تحت پوشش تامین اجتماعی است ولی در استان فارس این میانگین به 46 درصد می رسد .

 

او افزود : باید بتوانیم افراد بیشتری را تحت پوشش سازمان بیاوریم زیرا هر چه پوشش بیمه‌ای در جامعه بیشتر باشد امنیت اجتماعی نیز بیشتر خواهد بود و از معضلات اجتماعی پیشگیری خواهد شد.

 

امام جمعه نیریز نیز در این برنامه با اشاره به سابقه تامین اجتماعی در شهرستان نیریز گفت : تامین اجتماعی مأمن قشر کارگر و مولد جامعه است و بیش از پیش باید تلاش گردد تا رضایتمندی این قشر فراهم شود. 

 

حجت الاسلام فقیه افزود : اقتصاد فعلی کشور ما از بیماری کرونا تاثیر منفی گرفته و تسهیل امور کارفرمایان توسط تامین اجتماعی و همراهی با بدنه تولید می تواند نقش موثری در رونق اقتصادی داشته باشد .

 

او در پایان سخنان خویش از خدمات طهماسبی رییس پیشین شعبه تامین اجتماعی نیریز قدردانی و برای حسین واثق رییس جدید این شعبه آرزوی موفقیت کرد .   

 

فرماندار نیریز نیز در این برنامه و دردیدار با مدیر کل تامین اجتماعی فارس گفت : تامین اجتماعی بنا به جمعیت فعال کارگری شهرستان نیریز می بایست گامی جدی در گسترش پوشش بیمه ای ورفع نیاز های بیمه ای و درمانی قشر کارگری بردارد.

 

مراد هدایت با اشاره به رسالت اصلی تامین اجتماعی گفت : یکی از مولفه ها ی مدنیت گسترش عدالت است و در این زمینه توجه ویژه به وظایف کارکردی تامین اجتماعی و برخورداری از خدمات بیمه ای ودرمانی تامین اجتماعی بیش از پیش لازم است. 

 

او در ادامه از تامین اجتماعی به عنوان مرکزی پرتردد یاد کرد و گفت : بیشترین مراجعه کنندگان در نیریز در سطح ادارات مربوط به تامین اجتماعی هست و از این حیث اهمیت تامین اجتماعی بر هیچ کس پوشیده نیست و لازم است مسئولین این سازمان با مدیریت خوب کارکنان خدمات شایسته تری را به مخاطبین ارایه دهند.

 

در پایان این برنامه با قرائت حکم انتصاب حسین واثق به عنوان رییس جدید شعبه نیریز از خدمات پنجساله علی طهماسبی رییس پیشین این شعبه تقدیر شد. 

انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
125 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 تیر 1399 22:11
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا