سرپرست جدید اداره کل پست فارس منصوب شد

 راستین آنلاین :تودیع و معارفه مدیران کل پست استان فارس انجام شد، مهدی آزادی به عنوان سرپرست جدید اداره کل پست استان منصوب شد. 

مدیر کل جدید پست استان با همکاری وتعامل سایر دستگاههای اجرائی وتلاش همکاران خود می تواند درراستای انجام وظائف محوله موفق وتاثیر گذار باشد.
 
 مهرداد سهرابی در این مراسم، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر کل سابق پست استان فارس به جایگاه مهم و ارزشمند پست در کشور اشاره کرد و گفت: در شرایط شیوع بیماری کرونا که بسیاری از مشاغل، تعطیل شده بود، شرکت پست با حجم انبوهی از درخواست های مردمی مواجه بود، که کادر تلاشگر و باانگیزه پست توانست به خوبی جوابگوی این حجم از درخواست ها باشد. 
 
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، سیاست و راهبرد شرکت ملی پست را تغییر ماهیت از پست سنتی به پست نوین معرفی کرد و افزود :امید است مجموعه پست استان فارس بتواند با توجه به فناوری های روز دنیا به ارائه خدمات متنوع به مردم بپردازد. 
 
همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در این مراسم اضافه : پست از ارکان حیات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و عامل همبستگی ملی و جهانی است. 
 
او پست را رسانه ارتباطی ساده، امن، مطمئن و مقرون به صرفه معرفی کرد و اظهار داشت: پویائی و کارآمدی پست در ارائه خدمات فراوان و متنوع پستی با استفاده از آخرین تحولات در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات توانسته اعتماد مردم را به این شبکه جلب کند. 
 
در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل پست استان فارس که با ارتباط ویدئو کنفرانسی عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست و با حضور مدیران کل حوزه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان فارس و روسای پست شهرستان ها برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات محسن مفتح مدیر کل سابق پست استان فارس، مهدی آزادی به عنوان سرپرست اداره کل پست استان فارس معرفی شد.
 
گفتنی است، سرپرست جدید اداره کل پست استان فارس در ۱۸ سال خدمت دارای سوابق مدیریتی در مسئولیت های مختلف از جمله رئیس اداره پست شهرستان ، مدیر حراست و معاون فنی اداره کل پست استان فارس و رئیس اداره توسعه مدیریت و معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس است.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
289 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399 10:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

1 نظر

  • همشهری سه شنبه, 06 خرداد 1399 12:35 ارسال شده توسط همشهری

    بالاخره در شرکت پست استان فارس شاهد یک انتصاب بر اساس شایستگی گردیدیم که مدیر کل جدید داراسی سابقه مفید در اداره پست بوده و پله های ترقی را یکی یکی طی نموده و نه به یکباره. خدمت سرپرست جدید اداره کل پست استان فارس تبریک عرض میکنیم

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا