حضور کودکان کار در سازمان صدا و سیمای مرکز فارس

حضور کودکان کار در سازمان صدا و سیمای مرکز فارس
   

راستین آنلاین:کودکان کار از سوی اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز به صدا و سیمای مرکز فارس رفتند و در یک برنامه ویژه رادیویی شرکت کردند.

کودکان با حضور در یک برنامه شاد و پر نشاط با عملکرد رادیو و نحوه کار این رسانه آشنا شدند و روزی لذت بخش را تجربه کردند.

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شیراز از صدا و سیمای مرکز فارس به خاطر حضور این کودکان در برنامه رادیویی تشکر کرد و افززود: حضور کودکان در برنامه های شاد و پر نشاط رادیویی می تواند موجب کاهش استرس و افسردگی در آنها گردد و ارتقاء سطح سلامت روان را برای کودکان به همراه داشته باشد.

یوسف آفرینی در خصوص ضرورت برنامه های شاد برای کودکان  گفت : کودکان شاد از سلامت جسمی و روحی بهتری برخوردار هستند. همچنین کودکان شاد در آینده انسان‌های موفق‌تری خواهند بود. کودکانی که شادی و نشاط بخشی از زندگی آن‌ها باشد، اعتماد به نفس بالاتری داشته و در مواجهه با مشکلات،  انعطاف پذیری و تصمیم‌گیری قوی‌تری دارند.

 در این برنامه  موسیقی زنده، طنز رادیویی و مسابقه جذاب برای کودکان در نظر گرفته شده بود که بسیار پر شور و زیبا توسط هنرمندان توانمند عرصه رادیو اجرا شد. آفرینی گفت علاوه بر تاثیرات مفید روانی این برنامه برای کودکان امید وار است تعدادی از این کودکان در آینده به کار در رادیو علاقه نشان دهند و از این راه هنرمندان جدیدی وارد این عرصه زیبا شوند.

انتهای پیام /  101
1212 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 03 شهریور 1398 16:06
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا