رابطه دولت و وستا ها رابطه ای دوسویه است

عنایت الله رحیمی
عنایت الله رحیمی  
رابطه دولت و وستا ها رابطه ای دوسویه است عنایت الله رحیمی

راستین آنلاین :معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری فارس گفت:  وجود ۲۱۱۲ دهیاری در فارس زنجیره خدمات رسانی وسیعی در استان تشکیل داده که هم بازوان خوبی برای دولت و هم همیاران مردم هستند.

 
عنایت الله رحیمی که در مراسم تحویل ۴۵ دستگاه خدمات رسان به دهیاری های استان سخن می گفت، بحث پسماند و دفع بهداشتی آن را یکی از معضلات اساسی کشور دانست و افزود:تجمیع زباله ها و پسماندها به ویژه در محیط های روستایی باعث کاهش ظرفیت این مناطق برای جذب گردشگر می شود و دهیاران باید با بسیج مردمی در دوره های مطخص زمانی نسبت به پاکسازی محیط زیست اقدام کنند. 
وی در ادامه با بیان این که رابطه میان دولت و روستاها یک رابطه دوسویه است که در نهایت منجر به پیشرفت و آبادانی کشور می شود گفت: تلاش روستاییان در حوزه تولید پشتوانه مطلوبی برای کشور محسوب می شود و در عین حال دولت نیز به دنبال توسعه خدمات زیربنایی و شکوفایی روستاهاست چرا که با گسترش روند توسعه روستاها تولید و اشتغالزایی افزایش می یابد. 
رحیمی افزود:دولت تدبیر و امید در راستای امور زیربنایی تلاشهای بسیاری انجام داده که برخورداری کلیه روستاهای بالای بیست خانوار از نعمت گاز تا پایان امسال یکی از مهمترین اقدامات انجام گرفته است.  
وی با بیان این که افزایش مشارکتهای مردمی یکی از وظایف مهم دهیاری هاست تصریح کرد: دهیاری ها زیربنای توسعه در مشارکت مردم تلقی می شوند بنابراین باید قانونمندی و قانونگرایی را در همه زمینه ها ملاک عمل قرار دهند و هیچ کدام از دهیاری ها هم نبایستی خارج از چارچوب و بودجه مصوب عمل کنند و ادارات نیز نباید انتظار خدمتی خارج از چارچوبهای مشخص را از دهیاری ها داشته باشند. 
انتهای پیام /  101
1851 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 28 مهر 1397 22:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا