صلابت و صبر مادران شهدا ستودنی است

صلابت و صبر مادران شهدا ستودنی است
حیدرعلی کامیاب
راستین آنلاین:مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: صلابت و صبر مادران شهدا ستودنی است .


حیدرعلی کامیاب که در سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر در دیدار با مادر شهیدان رسول و محمد رضا ایزدی سخن می گفت،افزود:تکریم مادران شهدا وظیفه آحاد مردم جامعه است.

وی ایثارگری را شاخه اصلی مادران شهدا دانست و گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران، قدردانی از مقام شهدا و خانواده های آنان  همواره جزو اساسی‌ترین رویکردهای مسئولان نظام بوده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس مادران شهدا را سزاوارترین افراد برای تکریم در روزمادر دانست و گفت: هر لحظه از زندگی حضرت زهرا (س) درس آزادگی، صبر و مقاومت است که همواره الگوی مادران شهدا است.

کامیاب یک عمر بی فرزندی را بسیار سخت دانست وافزود:بدون شک صبر و استقامت مادران شهدا در طول دوران زندگی‌شان شایسته تقدیر است.

وی الگو گرفتن مادران شهدا  از حضرت فاطمه زهرا (س) را عاملی برای نمایان شدن ارزش وجودی این زنان بزرگواردانست و افزود:این مادران همچون شمعی هستند  که راه را در تاریکی برای افراد جامعه نمایان می کند.

کامیاب با بیان اینکه  مادران شهدا بزرگ‌ترین و مقاوم‌ترین افراد لشکر صبر و استقامت هستند گفت:این بزرگواران بر اعتقادات شهدایشان راسخ و استوار هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در ادامه به لزوم تبین نقش و جایگاه مادران شهدا در تداوم موفقیت های انقلاب و نظام  تاکید کرد و گفت: اساساً استقلال و امنیت موجود در کشور ما  وابسطه توجه مادران  شهدا به تربیت فرزندانشان بوده است.

وی زندگی متفاوت و شهادت شهدا را ثمره پرورش یافتن این بزرگواران در دامان پاک مادرانی با تقوا دانست و گفت: تمام دین و بشریت و هدایت و سعادت انسان وصل به ریشه یعنی مادر است بنابراین زنان باید از جایگاه رفیع مادری باخبر باشند تا فرزندانی چون شهدا تربیت کنند.

در ادامه این دیدار که رسول فلاح مسئول بسیج ورزشکاران،کاووس عباسی رئیس هیات فوتبال شیراز و محمد جواد شلتوک کار سرپرست هیات کاراته استان فارس نیز حضور داشتند،مادر شهیدان ایزدی با ذکر خاطراتی از این شهدای بزرگوار برخی خصایل این دو شهیدرا بازگو کرد.
254 کلیک ها  یکشنبه, 29 اسفند 1395 21:17
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا