رونمایی از لیست انتخاباتی احزاب اصلاح طلب ندای ایرانیان و اراده ی ملت ایران در استان فارس /حضوراستاندار دیپلمات در لیست ندای ملت

رونمایی از لیست انتخاباتی احزاب اصلاح طلب ندای ایرانیان و اراده ی ملت ایران در استان فارس /حضوراستاندار دیپلمات در لیست  ندای ملت
   

راستین آنلاین:احزاب اصلاح طلب ندای ایرانیان و اراده ملت ایران در استان فارس با صدور بیانیه از از لیست انتخاباتی خود رونمایی کردند.


در این بیانیه که یک نسخه از آن نیز به دفتر پایگاه خبری تحلیلی راستین آنلاین در شیرازارسال شده  و شعار آن عدالت ،آزادی و مردم عنوان شده  آمده است:
بسمه تعالی
آب واریخته از کوزه به ظرف آمده است
و روایتگر ما باز به حرف آمده است
راوی از رایحه‌ی گل نفسش آکنده است           
 خبر اینبار خبر نیست بهاری زنده است
مردم عزیز و شریف استان فارس
در آستانه انتخابات مهم و تاثیرگذار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم. انتخاباتی که می تواند حال و هوای داخلی و سیاست های سیاست ورزان خارجی را دچار تغییرات عمده نماید.
نیز همگان می دانیم که مردم ایران در این سال ها با تحمل محرومیت ها و تنگناهای اقتصادی، اگر چه گلایه مند اما کماکان صبور و مقاوم برای تعیین سرنوشتشان قد افراشته اند.
اصلاح طلبان پرشماری برای حضور در این عرصه و تغییر اوضاع کنونی پا به عرصه گذاشتند اما چنان که می دانید با رد صلاحیت های گسترده مواجه شدند به گونه ای که ارائه لیست در بسیاری از حوزه های انتخابی را عملا غیر ممکن نمود.
شیراز سرفراز نیز از این موضوع مستثنی نماند.
 اما امید بذر هویت ماست.
با اتفاقاتی که در واپسین روزهای مانده به شروع تبلیغات رخ داد احزاب اصلاح طلب ندای ایرانیان و اراده ملت ایران بر آن شدند تا برای ساختن امید و بازگرداندن آرامش به کشور از ظرفیت های موجود کمال بهره را ببرند. گرچه ارائه اسامی نامزدهای اصلاح طلب در اکثر شهرستان ها به دلیل واضح رد صلاحیت ها مقدور نشد اما ظرفیت ارائه فهرست نامزدهای اصلاح طلب در سه حوزه انتخاباتی به وجود آمد که در  قالب لیست ندای ملت به حضور مردم صبور و نجیب استان معرفی می گردند.

حوزه انتخابیه شیراز و زرقان:

آقایان
دکتر سید محمد احمدی
 غلامعباس عالیشوندی
 خانم ها

 فروغ سروی
 ساجده کرمی

حوزه انتخابیه لامرد و مهر:

 آقای دکتر محسن علوی

حوزه انتخابی کازرون و کوه چنار:

مهندس مرتضی صمیمی
در ادامه این بیانیه آمده است:اطمینان داریم افرادی که در بالا به مردم پر افتخار شیراز و دو حوزه دیگر معرفی شده اند دارای سابقه اصلاح طلبی و واجد صلاحیت کافی برای حضور در بهارستان هستند و به لطف خداوند بزرگ و یاری مردم آزادیخواه و عدالت جوی فارس، پیروزی در انتخابات از آن لیست ندای ملت خواهد بود.
حزب اراده ملت ایران
حزب ندای ایرانیان
انتهای پیام /  101
1848 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 29 بهمن 1398 00:17
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

1 نظر

  • آشنا دوشنبه, 28 بهمن 1398 23:47 ارسال شده توسط آشنا

    محاله از یه سوراخ دوبار گزیده بشویم
    این ها فقط بلدن شعار بدن و متاسفانه دروغ می گویند
    رای که آوردن همه رو فراموش می کنند و میچسبند به سیاست بازی خودشون.....

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا