• سیدمحمداحمدی:

هیچ کس محکوم به پذیرش تفکر خاصی نیست/حکومت بدون مردم معنا ندارد

هیچ کس محکوم به پذیرش تفکر خاصی نیست/حکومت بدون مردم معنا ندارد
   

راستین آنلاین:سید محمد احمدی، نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان گفت: انتخابات کنونی تحت تاثیر مسائلی همچون شیوه رد صلاحیت ها درشرایط خاصی برگزار می شود.

عضو ائتلاف ندای ملت که در سابقه مدیریتی خود دو سال سکانداری استانداری فارس در دولت حسن روحانی، معاونت سیاسی و امنیتی استانداری فارس در دولت اصلاحات و سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور ترکمنستان را دارد در این نشست خبری به بیان دیدگاه های خود پرداخت و گفت: انتخابات کنونی تحت تاثیر مسائلی همچون شیوه رد صلاحیت ها درشرایط خاصی برگزار می شود.

احمدی با بیان اینکه امروز شاهد تفاوتی چشمگیر میان شیوه برگزاری انتخابات در اولین دوره مجلس و دوره های اخیر هستیم، عنوان کرد: مجلس اول باحضور طیف ها و اقشار متفاوت از نامزدها در انتخابات تشکیل شد و این موضوع سبب شد مجلس اول به عنوان بهترین دوره مجلس شکل بگیرد.

وی با اشاره به اینکه اکثر احزاب اصلاح طلب تمایل داشتند در مسیر عقلانیت گام بردارند  و وارد عرصه انتخابات شوند، خاطرنشان کرد: با توجه به رد صلاحیات های رخ داده تشکیل لیست برای اصلاح طلبان دشوار بود.

این نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان  تاکید کرد: آمادگی داریم سوابق و آبروی چندین ساله خود را برای اینکه اصلاحات فراموش نشود سرمایه گذاری کنیم.

وی با اشاره به اینکه هیچ کس محکوم به پذیرش تفکر خاصی نیست اظهار کرد: ما اصلاحات را بهترین روش برای عبور از مشکلات کنونی کشور می دانیم.

استاندار اسبق فارس با بیان اینکه یکی از اهداف ما دلگرم کردن مردم برای مشارکت پر رنگ تر در انتخابات است یاد آور شد: به رغم اینکه انتقاداتی وجود دارد و مردم سختی هایی را متحل شده اند اما هیچ فردی از خانه خود قهر نمی کند.

 وی ادامه داد: مردم به مجلسی نیاز دارند که نمایندگان آن فارغ از معامله گری و اندیشیدن به نام و نان و منافع شخصی به دفاع از منافع مردم بپردازند.

احمدی با بیان اینکه حکومت بدون مردم معنا ندارد تاکید کرد: اگر زمانی  بین حاکمیت و مردم تعارض ایجاد شود ما در کنار مردم هستیم.  

وی در پاسخ به سوالی در باره تلاش بعضی جریان ها برای تخریب دولت فعلی، گفت: روحانی سرمایه کشور است و نباید چوب حراج به این سرمایه ها زد و  به رغم انتقادات باید شرایطی که برای دولت رقم زده شده نیز بررسی کنیم.

استاندار اسبق فارس در پاسخ به سوالی در خصوص الحاق فارس به دریا محقق نشدن این امر به رغم تصویب شورای امنیت ملی را نتیجه سهل انگاری عده ای و عقب نشینی وزیر کشور رخ داد که فارس را از مواهب متعددی محروم کرده است.

فروغ سروی غیاث آبادی از دیگر اعضا ائتلاف ندای ملت بود، سروی کارشناس ارشد مهندسی منابع طبیعی است که در شهرداری، پتروشیمی و آموزش و پرورش سابقه فعالیت دارد و از کارآفرینان شرکت های دانش بنیان است و در حال حاضر فعال حوزه صنعت ساخت و ساز است.

غلام عباس عالیشوندی عضو دیگر این ائتلاف دانشجوی دکتری حسابداری دانشگاه تهران  است و سابقه ۱۵ سال تدریس در دانشگاه را دارد، او  مدرس گروه حسابداری دانشگاه شیراز است،   عالیشوندی مشاور سرمایه گذاری بسیاری از طرح های اقتصادی استان بوده و عضو انجمن حسابداری ایران است که ابتدا به صورت مستقل ثبت نام کرده و اکنون وارد لیست اصلاح طلبان شده است، یکی از اولویت های عالیشوندی توجه به جوانان نخبه و تبدیل بنیاد ملی نخبگان به وزارت خانه بود او مدیریت دهه شصتی ها  و اشتغالزایی برای دهه هفتادی ها را حائز اهمیت دانست.

ساجده کرمی دیگر کاندیدای این لیست ائتلافی نیز  دانشجوی دکترای شیمی دانشگاه شیراز و فعال در حوزه صنعت، نفت، بنزین  است و در ساخت جاذب هایی برای رفع آلودگی هوا فعال است بوده  وی تقویت ارتباط صنعت با دانشگاه را به عنوان  یکی از اولویت های خود مطرح کرده است.

گفتنی است ائتلاف ندای ملت سه حوزه انتخاباتی در استان فارس اقدام به معرفی کاندیداهای مورد حمایت خود کرده است.

این حوزه های و کاندیداها عبارتند از:

حوزه انتخابیه شیراز و زرقان:

دکتر سید محمد احمدی
 غلامعباس عالیشوندی
 فروغ سروی
 ساجده کرمی

حوزه انتخابیه لامرد و مهر:

 دکتر محسن علوی

حوزه انتخابی کازرون و کوه چنار:

مهندس مرتضی صمیمی
انتهای پیام /  101
608 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 28 بهمن 1398 23:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا