شهادت سردار سلیمانی ارتباطی با FATF ندارد

راستین آنلاین :سخنگوی وزارت امور خارجه نسبت  به سخنان نبویان در مورد سردار سلیمانی و FATF واکنش نشان داد. 

 
 بهرام قاسمی  در واکنش به اظهارات جدید نبویان در نشست خبری خود گفت: متاسفانه باب اتهامات کذب و دروغ گویی‌های بی پروا هر روز گسترده‌تر می‌شود و عده‌ای عامدانه و با هدف تشویش افکار عمومی و دامن زدن به شکاف و خشونت، مطالب کاملا کذب و بی پایه‌ای را مطرح می‌نمایند که از یک سو موجبات سوءاستفاده دشمنان را فراهم می‌آورد و از سوی دیگر بستر فعالیت‌های سالم اقتصادی در کشور را تخریب می‌کند و از همه بدتر وهن ملت شریف و بزرگ ایران است.
 
وی افزود: قرارداد FATF یک سازوکار مالی بین‌المللی است که هیچ ارتباطی با استرداد اتباع بین کشورها ندارد و در گروه ویژه اقدام مالی در مورد نظام‌های مالی و بانکی صحبت می‌شود نه افراد! اصرار آقای نبویان بر دروغ های خیال پردازنه و به خطر انداختن منافع ملی بر اساس توهمات و افتراها از این دست است، که نه تنها تمامی مرزهای شرع و انصاف و اخلاق را پشت سر گذارده، بلکه قبل از هر چیز توهین به شعور میلیون‌ها ایرانی به شمار می رود.
 
سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: ایشان در نشست خبری دیروزشان با قسم جلاله  گفته بودند که «به خدا قسم! رفتن تعهد دادن به FATF، سروران عزیز، در FATF وزیر مملکت رفته به آمریکا تعهد داده حاج قاسم سلیمانی رو کت بسته تحویل بده، اسم حاج قاسم تو FATF  اومده،» یک پله عقب نشینی کرده و قبول می‌کنند که نام سردار سلیمانی در FATF نیست. اما بجای پذیرش اشتباه، ادعای کذب جدیدی مطرح می کند مبنی بر اینکه نتیجه اجرای تعهدات FATF تحویل دادن امثال سردار سلیمانی است.
انتهای پیام /  101
579 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 15 دی 1398 14:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا